Panic!At The Disco

30. června 2011 v 21:11
(často zkráceně Panic!, P!ATD, P!@tD nebo PATD)

Tahle kapela patří mezi druhou nejoblíbenější kapelu :) oblíbila jsem si ji proto,že má podobnej styl hudby jako FOB.

Je to alternativní rocková kapela z Las Vegas.Vznikli v roce 2005 na předměstí Summerlin v Las Vegas a založili ji kamarádi z dětsví-Ryan Ross a bubeník Spencer Smith.

Jednou slyšela jejich nahrávku kapela Fall Out Boy, proto se člen kapely Peter Wentz vydal do Las Vegas osobně a po shlédnutí jejich garážového vystoupení s nimi podepsal smlouvu.

Během úvodu koncertu 25. srpna 2006 na Reading Festivalu neznámý divák hodil po skupině skleněnou láhev a udeřil do hlavy frontmana Brendona Urieho, který omdlel, skupina ihned přerušila své vystoupení. Po několika minutách se ale vrátili na pódiu a Brendon řekl: "Nemůžeš mě zničit! Ukaž se, nebo odejdi!" Poté pokračoval ve zpěvu tam, kde skončil.

V červenci roku 2009 odešli dva členové Jon Wolker a Ryan Ross. Ryan Ross svůj odchod odůvodnil tím že si nerozumnměli v otázce hudebního stylu.Dnešní členové jsou-Brendon Urie a Spencer Smith.
Tahle kapela začala teprve nedávno,takže toho nemá moc napsaného.Tahle kapela se stává mou nejoblíbenější.Ohromila mě svým stylem a je to asi proto,že mi připomíná Fall Out Boy-nevím proč ale prostě připomíná. Jsou zajímavý,takový neobyčejuný a mají neobyčejné klipy.Zpěvák sice nosí černé linky,ale jemu to sluší :)
Do teď nevím kolik jich vlastně teď je:D furt se jejich členové mění :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama