Červenec 2011

Mít-či-nemít zvíře?

31. července 2011 v 18:12
Mít-či-nemít?Toť otázka.Pokládám-a píši tuhle otázku z toho důvodu,protože nějací rodiče-i děti neví,proč mít nebo nemít zvíře.Já jsem z vesnice,takže už od narození mám doma-na zahradě plno zvířat-králíky,slepice,psa,kočku a měli sme io prasata.Hodně rodičů nechce svím dětem zvířátko povolit,protže dělá bordel,žrádlo,číštění..,ale ne vždy je to pravda.
Měli jsme doma pár křečku a asi 1 myš-v kleci, a ne všechny dávali takovou práci.Je pravda,že když budete mít křečka,králíka neno myš v kleci,tak že vám to ty piliny bude vyhazovat,ale v akvárku ne. Tam na něj dáte nějaké víko,které bude mít dost děr,aby mohlo zvíře dýchat.Kžadýmu zvířeti musíte pravidelně měnit vodu,piliny(nebo co mu dáváte),žrádlo a čistit mu bydliště apod.Každé zvíře má ale samozřejmě jinou péči.Chtěla jsem-a chci myš,rybičky a nebo želvu-jenže! KLteré má nejjmenší péči?! Asi želva-sice je drahá,ale, stačí ji jednou za čas měnit piliny,dát lsity a nechta jí tam vodu...a (asi) koc nesmrdí narozdíl od myši..Je to na každém,jaké zvíře si vybere,ale musí se koukat na to,jaká je o něj starost a péče. Takže jestli chceš mít zvíře,tak musíš se o něj starat a jestli tě nebaví se o něj starat,tak na něj radši ani nemysli! :D

Lak na nehty-sladíš ho s plavkama?

22. července 2011 v 21:36 Lady
Je léto,čas plavek,koupališť,bazénů a taky crazy laků. Nevím,možná Vám přijdu duvná,že mi přijde trochu divné,když máš nalakované nehty úplně jinou barvou a odstínem,než máš plavky...aspoň trochu by to mělo ladit :) Pro tento článek jsem se rozhodla,protože zítra jedu na dovolenou,kde vyzkouším mé nové plavky ( :D ). Mám barevné plavky( proužkované-modré,růžové,žluté(barva je na zvírazňovačích) a myslím že je tam i trochu bílé:) ) a tak sem si k nim chtěla koupit k nim modrý lak na nehty,který by se k nim hodil,ale bohužel sem ho nenašla(všude měli tmavé modrý se třpitkama nebo metalový odstíny) :( Ale potom jsem našla v takové malé mističce úžasný červeno-růžovo-orandžový lak od Maybelinne New York.Kupodivu stál pouhých 30kč!! Měli tam mnoho odstínů,ale mě se nejvíc zalíbil tento. Už jeho název- mini Colorama 105 urban color vypovídá o tom,že je mini :D Ale ne zas tak,aby Ti nevydržel dlouho :) Tak sem se rozhodla,že Vám přidám 2 fotky-saotný lak a jak vypadá na nehteh :))
Je to trochu zkreslený-je to výraznější :))
A tohle je samotný lak :))

Typy a druhy nehtů

14. července 2011 v 16:37 Lady
Tak jsem se nudila a nevěděla jsem co dělat,tak mě napadlo napsat tenhle článek. Každý mý svoje nehty,ale ne každé dívce se líbí a nemá je takové,jaké by chtěla.Jsou různé laky na tvarování,možná trochu tvarují,ale ne uplně podle vašich představ.A proto se vymysleli takové náhražky našich nehtů-umělé,gelové a a jsou ještě nějaké ale nevzpomenu si teďkon..Ale ty první 2. druhy nám budou stačit.Umělé nehty se dají koupit v každé drogerii nebo u vietnamců.Na nehty se přidělávají speciálním lepidlem a můžeš si vybrat velikost,tvar i barvu a zor.Sama jsem je nezkoušela a asi ani nevyzkoušeím..za 1. mi to máma teď nedovolí a za 2. to lepidlo hrozně ničí tvoje pravé nehty. A další možností jsou nehty gelové.Jak už napovídá jejich název,jsou z gelu.Zde si taky můžeš vybrat délku a vzor s barvou.Jsou ale dražší než umělé-tyhle ti přijdou cca na 500kč+ a jestli ti nehty ničí tak asi ano.Jako umělé,tak i tyhle ti moc dlouho nevydrží-když uděláš něco blbě tak se ti zlomí a vypadá to blbě.A umělé i gelové nehty nevypadjí moc dobře na dívce mladší 14-15 let a ani nevypadají přirozeně..Takže být Vámi,tak si radši budu svoje nehty hýčkat-pilovat,pravidelně stříhat,zastrkávat kůžičku a lakovat nějakým posilovačem nehtů :)Toto je příklad delových nehtů :)A tohle zas umělých :) A tohle ta paní fakticky přehnala..důkaz jak nemají vypadat umělé nehty..

Zakrytí nedostatků na tvé pleti

13. července 2011 v 16:12
Jistě každá z nás je ve věku,kdy má na plěti pupínky-na obličeji,zádech nebo i v dekoltu a žádné není příjemné,když to jde moc vidět,nejradši ybchom to neměli vůbec.V dorgeriích se prodává mnoho přípravků na zmízení,ale málokterý pomáhá;u kožního lékaře Vám taky něco předepíše a to funguje líp :) je to asi liho-benzín-sama to mám a docela to pomáhá :).Není to otolik dražší než v dorgeriích-vyjde Ti to asi o 20kč dráž..podle toho kde si to koupíš :) Nic Ti npomáhá a ty už seš zoufalá?Tak nezoufej a koukni se,čím to můžeš zakrýt :) Nejznámějšími triky,jak zakrýt nedokonalosti na pleti jsou korektor,make-up a pudr.Všechno ale má svá pro a proti..:))

KOREKTOR: Je to taková malá tyčinky,ve které je jakoby make-up s pudrem(nevím jak to mám nazvat),který se dá roztírat.Je vysouvací a mc ho tam není,idkyž Ti vydrží poměrně dlouho.Jeho PRO jsou taková,že se vejde do každé kabelky,když zrovna nechceš tahat celou kosmetickou taštičku;nemusíš si ho patlat na celý obličej,ale stačí jenom na ty pupínky,kruhy pod očima,jizvy...Stojí kolem 70kč,ale samozřejmě každá drogerie a značka to má jinak-někde může stát 70klč a někde 300kč..:) Je oválný,takže dobře uchopitelný.Jeho PROTI,jsou taková,že ne vždy dobře zakryje a můžou bejt od něho vidět fleky na obličeji.

MAKE-UP: Je to nejčastější věc,která se používá k zakrytí nedostatků.Je to husté,ale tekuté a je to v plastové tubě.Vymačkává se,ale je blbé dkyž si ho vymačkáte moc.Vydrží docela dlouho,ale podel toho,jak moc si ho na pleť dáváš a jak často.Když si ho nanášíš na pleť,dávej pozor,aby si ho měla správně rozetřenej,neměla si od něj na obličeji fleky a aby neměl jinou barvu než má tvoje pleŤ!V té barvě dělají dívky často problém-nevědí jaký mají odstín pleti.A potom vypadají,jako by byly rok v Itálii nebopotom mají tu pleť moc světlou.Je celkem malý,ale do kapsi se asi nevejde :D

PUDR: ni neumím vysvětlit jaká je jeho konzistence,ale je to jako prášek :D Je to v plastové kuláte nádobě...Je k němu potřeba speciální houbička na pudr,protože když máš odličovací tampon,tak se ti tam toho pudr hodně vsákne a je ho míň,kdežto s těma speciálníma houbičkama,to se ti tam envsákne-jenom naneseš na něj a pak na pleť :) Prodávaj se většinou po 3 kusech,jak sem viděla a stojí kolem 100kč-seženeš je v úplně každé drogerii :) Když ti ale spadne,máš asi po něm :D


Všechny tyhle možnosti asi všechny znáte,to ej mi jsné,ale chtěla jsem V8m je trochu víc přiblížit:) Asi si myslíte že když si to dáte na sebe všechno tak že nepůjde vidět nic,ale opak je pravdou.Nic Vám pleť nezakryje tak,abyste všechno schovali-ikdyž na sobě budete mít make-up,pudr a korektor,stejnak budou nedokonalosti vidět :)


Rimmel London asi před 2 měsíci uvedla na trh kosmetickou kolekci Stay Matte,která bojuje proti nedokonalostem na tvé pleti,takže se nemusíš bát,že Ti tu pleť nějak ničí :)


Make-up..Viděla jsem ho v drogerii a připadá mi docela malý...Pudr :)
Korektor :)

Co se Ti nelíbí na mém blogu?

13. července 2011 v 15:18
Tak,rozhodla jsem se,že udělám tuhle anketu,abych věděla,co mám změnit,aby se blog lidem líbil :)

Ptám se: Proč sou lidi takový?

12. července 2011 v 19:24
Tahle otázka mi vrtá hlavou už pěkně dlouho.A furt nemůžu přijít na odpověď a ani se ji nikdy asi nedozvím-možná ano-možná ne.Ale ptám se pořád proč jsou lidi rasisti,usuzujou člověka podel fotek,hrajou si na drsný a že všechno zvládnou apod.Ale vraťme se k tomu,že lidé usuzují člověka podle fotky.Ano,musím říci že jsem taková i já ale ptám tak i sama sebe.Usuzujeme lidi podle fotky,protože ty popisi se nám nechcou číst a prostě si o něm uděláme obrázek hned na 1. pohled.Ale potom,když ho poznáme,tak se často mílíme a nebo sme se aspoň z části trefili.Ale jestli jste se mílili,tak aspoň vidíte,že usuzovat člověka podle fotky se nevyplácí,ale když prostě vidíte polonahou holku v hnoji jak má pod tím napsaný ,,chci sex" tak si asi o tom pomyslíme to své a žádný popis k tomu není potřeba :):D

Duchové

12. července 2011 v 19:10 Weekly topic
Tohle témě mě velice zaujalo,jelikož mě duchové zajímají,ikdyž se jich bojím Takže o nich mám určitě co psát :D
Duchové jsou součástí našeho života ať si každý říká co chce.Každý má na ně názor jiný-neexistují a nebo že ano,ale já sem toho názoru že ano.Když uvidím článek s nadpisem ,,Duchové", ,,Nadpřirozené síly" bo tak něco tak se vždycky do toho tzv. zažeru a nepřestanu ho číst dokud ho nedočtu :D Tak a teď k tématu.K duchům patří-jak už víte-i vyvolávání.Většina lidí je vyvolává,protože je zajímá,co se stane a protože pro to mají slabost.Když poslouchám ostatní jak vyvolávali duchy a že sem jim stalo to a to,tak občas to jsou totální kraviny,ale některé en.Napřiklad naše třídní je vyvolávala a hned se zastavili hodiny.Nevím,jestli mám věřit že to bylo tím vyvoláváním a nebo blbá baterie.Ale já sama se vyvolávání bojím.Sice bych to někdy chtěla zkusit,ale bojím se,že se něco stane.

Duchové mě odjakživa zajímali.Vždycky jsem doufala,že nějakého uvidím,ale věděla jsem.že bych se příšerně bála a byla podělaná strachy že bych se ani nehnula,takže jsem vlastně ani nevěděla jak na to jsem :D Každý z nás se jich buďto bojí a nebo se jim směje,ale až by ho uviděl,tak by se tomu asi nesmál.Duchové můžou mít různé podoby-jako lidi,kterými vidíme zkrz nebo jako něco úplně jiného..Tohle bude asi všechno..člověku se o tomto tématu honí hodně věcí,ale když je má napsat tak je to jinak.. :D

Typy letních botiček

11. července 2011 v 22:09 Everything
Jak všichni určitě víme,je léto a k tomu patří mít i pár botiček doma v botníku.Letošním hitem jsou tzv. gladiátorky..Tak jsem se rozhodla že Vám dám pár tipů :) Tady jsou..Tyto boty jsou od Baťi,moc se mi nelíbí ani jedny,ale Vám se líbit mohou.Jen tak pro inspiraci :)

Další od Baťi...Ty předposlední vypadají sice jak na starou babičku,ale jinak ostatní docela ujdou :) Až na ty velký klíny..
Tady jsou velice krásné a barevné gladiátorky :)
Tyto gladiátorky by se mi více líbili v jiné barvě,ale tyhle jsem viděla dneska u vietnamců :))
Letos docela i frčí tenisky-pičutky-jak někteří některým říkají.Tyjle jsou elegantně hnědé ale taky by mohli být v jiné barvě :)
Tak tyhle mám např. já :) Sem se taky chtěla pochlubit no..:D

Tady jsou takové neobičejné sandálky.Nechápu,proč všude píšou,že ať se holky sandálím vyhnou,že jim ničí jejich krásné nožky-údajně..proč?diť je to normální obuv?
A tady pár typů na (některé) originální žabky a hlavně barevné- to se cení!!

Doufám,že se Vám ty obrázky,nikoli článek-kterej tam není :D-líbili.:))

Co dělat,když se nudíš nebo je venku hnusně

9. července 2011 v 21:23 Everything
Jak sama vidíš,tak venku teď není zrovna nejlíp,ikdyž už se to zlepšuje,zas něco furt hlásí..A to mě vedlo k tomu,abych napsala tento článek. Vždycky mě naštve,když nikdo z kámošek nemůže jít ven,protože nemůžou nebo je se jim nechce a nebo je nuda nebo když je venku hnusně(tak zas nemůžu fotit).. Hrozně ráda totiž fotím-ne sebe,ale přírodu,zvířata a všechno možný co se
mi líbí..:) Tak a dál..dál k tomu,abych se vůbec dostala k tomu,co dělat když se nudíš..

TIP 1.: Jedna z mích aktivit,když se nudím je focení.Proč focení?Ani nevím,když fotím,tak mi to dodává pocit energie-ale to jenom v přírodě-a mám pocit,že mi to udělá radost a že se to někomu líbí.Že ty fotky stojí za to a že je kromě mě můžou vidět i ostatní.Nevím,jestli se to někomu líbí,ale stačí mi,když se to líbí mě.:))

TIP 2.:Když nemůžu jít ven s kamarádkami nebo je venku hnusně,tak si zahraju na nějaký nástroj.V mém případě je to řpíčná flétna.Někomu připadá stupidní hrát na nějaký nástroj,ale nechápu ,co mu na tom připadá blbýho. Když na ni hraju,tak mi pripada..mám takový zvláštní pocit :D Jakobych uměla něco víc než ostatní.!Když na žádný nástroj nehraješ,nevadí,postačí ti hrnec a vařečka.. :D :D Aspoň do nich můžeš vymlátit svůj vztek-do příčné ne :D

TIP 3.: Ráda maluješ?Tak v tom případě je tohle určené přímo tobě :) Když si namaluješ to,co cítíš,tak ti bude hned líp :) Nebo si můžeš namalovat úplně něco jiného.své zvíře,sebe.kytky...ale neříkej si,že kreslit neumíš(i já si to řéíkám),a víš proč?Protože v každém z nás je aspoň kousek umění malovat..a určitě i v tobě!Tak se neboj a jdi do toho! :))

TIP 4.: Slož si básničku :) Slož si ji buď pro sebe nebo pro tvou kamarádku :) Když mě bylo několikrát blbě,tak sem si vzala papír a vypsala svoje city a to,co si o okolí myslím a hodně mi to pomohlo:) Kámošce sem takyjednu složila a prej se jí líbila-byla jsem ráda,že z toho měla radost a určitě i tvoje kamarádka bude ráda,když jí nějakou složíš :)Můj názor na..

8. července 2011 v 21:38 Everything
NO..prostě mám potřebu se tady vypsat a napsat zde názor co si myslím o namyšlených,zmalovaných a bůhvíco holkách.Co si o nich myslim?Škoda že to tady nemůžu vypat uplně tak,jak si to myslim.!:D Ale mám na ně názor takovýto: Holky,které jsou namyšlené,zmalované a někdy i bohaté,co si myslí jak nejsou krásné,že jsou nejlepší,že jsou úžasné a že budou mít na každým prstě 10 kluků,jsou prostě takové a nikdo je nezmění.Jestli jsou blondýny,zrzky nebo brunety,to je jedno,ale když uvidíš blonndýnu s růžovou kabelbou.růžovou minisukní,k tomu růžovobílé tričko s výstřihem,růžové pdopatky 10cm a k tomu jorkšíra,tak si asi každý pomyslíme to stejný,ale když přijde bruneta takhle oblečená tak si stejnak většina pomyslí-to je stejnak přebarvená blondýna.Možná se nehodí tohle psát,ale chci napsat prostě svůj názor a to,co si o nich myslím a ba ysi uvědomili proč sou takový a kdo za to může.Sou to holky,které nařizují svým kamarádkám aby udělali tohle,tamto,přines mi to,nalakuj mi nehty..Ale za to hlavně může ona sama,rodiče a i trochu okolí.Proč ona sama?Protože kdyby nebyla looser,tak by se tohle nestalo.Většina holke jsou totiž na základce loosery a na Sš JSOU BARBIE..Potřebují totiž být populární,IN, a mít každýho kluka co chou..a k tomu jim pomáhají bohatí rodiče..Oni jim dávají peníze nato,aby si mohli kupovat drahé sminky,hadry,boty každý týden...A nic jim na to neřeknou,neřeknou jim co si o nich doopravdy myslí!A okolí?To je jen pozoruje jak sou blbé než aby jim řekli pravdu a kluci?Ti díky jejich prsám ani neceknou a radši kejvnou na každý jejich slovo..!Moožná je to krutý,ale to je jen část toho,co si doopravdy myslim :D MucQ :-*