Poraď si na prvním rande

11. srpna 2011 v 22:00 |  Everything
Většina holek se totiž na prvním rande bojí, že se s nimi bude kluk nudit a že nevědí, co říkat nebo o čem si s ním povídat. Ale proč? Je to taky přeci jenom člověk, mluv s ním, jako by
to byl tvůj starší brácha ;-)

Když už tě tvůj idol pozve na rande, tak před ním nešil a neskákej radostí jako malá, tříletá holka, co dostala k Vánocům kočárek s panenkou. Buď v klidu a buď ráda, že se o tebe vůbec zajímá a ví, že existuješ!

Chceš běžet tryskem za svými kamarádkami a hned jim to vyžvanit? OK. Ale připrav se na to, že se tě budou vyptávat na to, jaké to bylo, jaký byl, o čem jste si povídali nebo jestli jste se líbali. Nebude v tom případě lepší to říct kamarádce, které
důvěřuješ nejvíc, nebo si to nechat jenom pro sebe? Já myslím, že jo.

Tvůj čas se blíží a ty nevíš, co si vzít na sebe? Tak nepanikař a zhluboka dýchej. Když si vezmeš minisukni s topem, který má velký výstřih a deseticentimetrové podpatky, tak HO spíš odpudíš, než abys ho přitahovala. Dobrou volbou ale není ani to, v čem se necítíš dobře a nosíš to jenom proto, že se to líbí jemu a ne tobě.

Nejlepší bude, když si vezmeš oblečení (sukni, kraťasy, tříčtvrteční kalhoty, rifle...), ve kterém se cítíš pohodlně a k tomu například žabky, tenisky, gladiátorky, nebo boty na klínku. Tím myslím, že když si vezmeš rifle s dlouhým tílkem a s gladiátorkami, nebo teniskami, tak tím určitě nic nezkazíš.

A teď k líčení. Kluci mají rádi přirozenost a tuna make-upu přirozená není. Jestli máš doma pudr, tak si ho trochu nanes na obličej a jestli chceš, můžeš použít i trochu make-upu, abys zakryla nekonalosti, jestli nějaké máš. Na oční víčka si můžeš dát bronzové oční stíny nebo tenké linky (černé, nebo barevné) s řasenkou. Nejlepší by byla černá, ale jestli chceš být originální, jiná a svůdná, můžeš zkusit i barevnou.

Jestli chceš mít dlouhé řasy a nechceš umělé, postačí ti kleštičky na řasy. Ty tvé řasy pozvednou směrem nahoru. A jestli chceš, můžeš použít i trochu růžové tvářenky. Ale POZOR! Ať to s ní nepřeženeš a nemáš ji přes celou tvář a ať jí nemáš moc viditelnou!

Tak a teď nastala chvíle, na kterou jsi tak dlouho čekala. Na chvíli, kdy přijde tvůj idol k tobě domů a společně odejdete někam pryč. Je jedno, kam jdete, jestli jdete do cukrárny, parku, na diskotéku, nebo jen tak se projít po okolí, protože je důležité, abyste se nenudili a měli si stále o čem povídat.

Nejlepší je, když jste oba otevření a nestydíte se s tím druhým mluvit. Jestli ano, tak je to problém, který musíš překonat. Když budeš sedět s rozvalenýma nohama, s rukama opřenýma o opěradla a odpovídat na otázky jenom "hm", "jo", "ne" a "nevím", tak je jasný, že ho asi moc nenadchneš. Když ale budeš sedět vzpřímeně s rukama opřenýma o stůl a odpovídat větami a přitom se usmívat, tak máš velkou naději, že se ještě někdy uvidíte.

Když se s ním budeš bavit, tak se ptej na jeho rodinu, ale ne až do hloubky, byla bys vlezlá a díval by se na tebe z jiného úhlu, než by sis přála. Dále se ho ptej například na jeho zájmy, co ho baví, jestli provozuje nějaký sport, jak dlouho a jestli ho baví, na jeho oblíbené zvíře, jídlo, barvy… Ale rozhodně se před ním nezmiňuj o líčení, kolik času ráno strávíš před zrcadlem, které značky jsou testované na zvířatech, jaká je tvá oblíbená značka nebo jak často nakupuješ, s kým, kde a co...

To rozhodně NE! To by byl po 5 minutách úplně mrtvý a řekl by si, že tě nezajímá nic jiného než líčení, tvůj obličej, nohy a tvoje oblečení. Bav se s ním spíš o tom, co zajímá vás oba, což můžete postupně zjistit. Uvidíš, že se toho najde hodně, a kdyby ne, tak znáš tu větu - protiklady se přitahují :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anie . Anie . | Web | 11. srpna 2011 v 22:01 | Reagovat

Dobré rady :)

2 happyturtle happyturtle | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 22:03 | Reagovat

děkuju :)

3 poorlittlerichgirl poorlittlerichgirl | Web | 11. srpna 2011 v 22:07 | Reagovat

Poklona, jestli jsi to celé napsala sama. ;)

4 happyturtle happyturtle | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 13:41 | Reagovat

ano napsala,děkuju moc :)

5 katka katka | 16. srpna 2011 v 18:52 | Reagovat

Trapné.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama