Říjen 2011

Láska a přátelství

28. října 2011 v 16:37 | Kulenka |  Everything
Láska a přátelství. Dvě mocná slova. Je ale mezi nimi rozdíl? Ano či ne? Jsou to sice jenom dvě slova o pár písmenech, ale rozdíl, mezi nimi veliký a to vyvolává nespočetně mnoho otázek.
Kdybych se měla zamyslet nad tím, co je přátelství, zůstalo by mi to v hlavě ještě týden a stejně bych na to nepřišla, neboť si myslím, že přátelství je všechno,kde se skrývá aspoň trocha lásky k tomu druhému. Přátelství nemá přesnou definici-ani láska ne-ale jedno je jisté-můžeš ho mít, ale vědět o tom nemusíš. Můžeš být přátelství doživotní? Můj názor zní-ano, ale jen pokud se znáte od narození, nevídáte se každý den a je trochu starší.
Proč si to myslím? Mám kamarádku, se kterou se znám už od narození, je starší než já a vídáme se maximálně 2x za měsíc a pořád jsme kamarádky. Měla jsem nejlepší kamarádku ve svém věku, ale nějak to nefungovalo a pak mi došlo tohle. Když máte starší přátele, nejen že máte silnější přátelství, ale víte, že mu můžete důvěřovat a že Vám vždy pomůže, když vám bude nejhůř.
Může dlouholeté přátelství mezi dívkou a chlapcem přejít v něco víc? Dlouholetá přátelství můžou, ale je vůbec ještě co na tom druhém objevovat, když už za ty léta ho máte skrz na skrz přečteného? Každý si to přebere podle svého, ale…v lásku přerůst může.
A dostali jsme se k další fázi přátelství-láska. Je to akorát část vztahu, kde dochází i k nečemu jinému, něž jenom k pokecu a k nesmyslným hádkám. Určitě víte co myslím…a k hádkám, které sou většinou založeny na podvedení, lži nebo na prkotinách. Láska je něco, co cítíš k tomu druhému, můžeš ji v sobě potlačovat a nebo ji dát hned tomu druhému najevo, ale k čemu bude, když budeš potlačovat? Stejně se to jednou dozví a ty to budeš muset přiznat. Co víš, třeba je láska opětovaná a nebo v tom horším případě není.
U lásky si nemůžeš být NIKDY na 100% jistá, že je taková, kterou vyjadřuješ tomu druhému, nikdy si nemůžeš být jistá, že je opětovaná. Ale v jednu věc, ve kterou nevěřím, je láska na dálku. Proč? Protože v tuhle chvíli si nemůžeš být jistá už vůbec, že ta druhá polovička žije jenom pro tebe, co víš, třeba tam má někoho jiného..

Originální nehty

25. října 2011 v 19:33 | Kulenka |  Lady
Tak jsem se rozhodla, že zase jednou za čas sem přispěji příspěvke o nehteh, a tak mě napadlo, že Vám tady dám pár fotek, které jsem našla na netu, kde jsou originálně nalakované nehty :)

Ty nehty jsou dokonalý!( aspoň ty 1. a 2.) :D

Jupí! Konečně prázdniny!

25. října 2011 v 19:20 | Kulenka |  Diary
Neříkejte mi, že máte prázdniny už od pondělí nebo se naštvu! Nee :D Ale říkat mi to nemusíte ;D My je (
díkybohu) máme od zejtřka ( aspoň že máme). Dneska byl den ok, ale jako jediný 2 třídy-7. a ta naše-8.(jenom holky) jsme museli trčet ve škole, jelikož jsme měli sportovky místo pracka, protože tam učitelka nebyla. A pak jsem jela v tom hrozných vítru a dešti domů na kole s deštníke v ruce. Super ne? Málem jsem sletěla ale tak tak jsem to ustála :D
Taky vás tak se** to počasí? Doufám že stejně jako mě. Celý zkažený prázdky..:(( Achjo. Mějte se,Zdarec!! :)

Déšť

24. října 2011 v 18:11 | Kulenka |  Weekly topic
Kapky deště průhledného padají,
na hlavu mojí skáčou,
studenou věc já cítím,
co to je? Pomyslím si.

Najednou pršet silně začalo,
já běžet začala,
domů,
kam jinam?

Stále běžím,
cestu hledám,
nenacházím, jen v dáli dům uvidím.

Běžet na ním rozhodnu-li sem
co mě potká?
Smrt nebo...?
Toť otázka.

Nevím zda jsem omdlela, usnula nebo jestli mě do hlavy někdo praštil,
ale uvděomuji si, že v nemocnici ležím.
Zatraceným deštěm to začalo, mou smrtí skončilo.

Tak báseň moje končí...

Rozhovor s Klárou Veselou

23. října 2011 v 18:22 | Kulenka |  Everything
Rozhodla jsem se, že pro Vás udělám rozhovor s Klárou Veselou. Že nevíte okoho jde? Je to jedna z dívek, která se umístila mezi 3 nejlepší dívky v soutěži BravoGirl!2011. Už víš? Ano. Je to ta krásná dívka s kudrnatými vlasy, která si nenechá nic líbit.

Ahoj Kláro-Klárko, nebo Kláry?To je jedno ..Tak hned začneme V prvé řadě-Jak se dneska máš ?
Ahoj . Mám se dobře, celý den se mohu válet v posteli u filmů, co víc si přát?:)

Byla jsi už od mala ten typ,který se rád ukazuje a který musí být ,,IN"?Nebo spíš ten, co si hraje s autíčkama a byl by radši chlapcem ?
Rozhodně to druhé , nikdy jsem nijak nevyčnívala , až do osmé třídy jsem nosila oblečení, které bylo chlapecké a tak o 2-3 čísla větší ,slovo ,,móda" jsem s těží znala , byla jsem i ostříhaná na kluka asi v 5 třídě - takovou hloupost už bych nikdy neudělala .

Jak jsi reagovala na to, že jsi byla mezi prvními třemi nejlepšími v BravoGirl!2011?
Vůbec jsem to nečekala , měla jsem velmi krásné a hubenější soupeřky a při typování na obsazení prvních míst jsem typovala úplně jiné slečny , samozřejmě sebe ne , takže když moderátoři rozbalovali obálku a řekli mé jméno , byla jsem hodně překvapená .

Kdo tě přihlásil do soutěže ? Byla to těžká období v soutěži i teď nebo lehká ?
Přihlásila jsem se sama , říkala jsem si, že mi bude 18 a je to poslední šance tohle zkusit a říká se , že se má zkusit všechno , přihlásila jsem se bez toho abych očekávala nějakou kladnou reakci . Bylo to pro mě celkem lehké, nejsem jedna z těch , co je jejím snem modeling a tak jsem to brala celé na lehkou váhu . I když několika hodinové chození na vysokých podpatcích nebylo zrovna nejlehčí .

Je modeling pro tebe zábava , těžká práce nebo proč ho děláš ?
Určitě zábava , dělám ho kvůli zviditelnění, cestování i kvůli penězům,ale přiznejme si, že to většina modelek , žádná by nechodila v některých extravagantních modelech ve kterých se nedá skoro pohnout po mole zadarmo .

Čeho by jsi v modelingu chtěla ještě dosáhnout?
Určitě se chci nějakým způsobem prosadit v zahraničí, jinak nějaké vyšší cíle nemám .

Co by jsi poradila dívkám, které by se chtěli stát modelkou ?
Určitě ať pro to něco dělají ,když budou stát před zrcadlem a říkat si ,,Chtěla bych být modelkou,ale mám velký zadek " a podobně, tak se jí nikdy nestanou . Měly by začít cvičit a tím zpevnit postavu , nebarvit si vlasy a zkoušet to v různých agenturách v Česku , čím dřív tím líp .

Moc děkuji za rozhovor.Byl moc milí.Snad ještě nějaký uděláme .Zatím ahoj.
To já děkuji , těším se na další .Doufám, že se Vám rozhovor líbil. A co Vy, máte nějaké nápady s kým dalším bych mohla udělat rozhovor? :)

Předvánoční trhy

22. října 2011 v 22:19 | Kulenka |  Everything
Vánoce jsou sice až za 2 měsíce, ale už teď jsou po obchodech samí ,,šaškárny" ohledně Vánoc a mikuláše. Už cpou do obchodů různé dárkové kazety od Rexona, Adidas, Shauma..a lidé jim na to skáčí-přiznám se, někdy i já sama. Když jsou předvánoční trhy, lidé většinou blázní, protože chtějí, aby zbylo i na ně, takže všude být první a mít všude všechno za každou cenu. Ne snad? Hlavně důchodci-nic proti nim-každý den jsou o v 7hodin nachystaný s košíkama u Lidlu, aby měli čerstvé rohlíky a chleba se sýrem..Ale je jim to k ničemu. Muhehe :D Vrať me se zpátky k Vánocům. Většina z nás se na Vánoce těší, ať už je to z důvodu dárků, času stráveného s rodinou nebo jenom z pohody a klidu od ostatního světa.
Sice nechápu proč všechno do obchodů cpali ouž v říjnu, ale to máme asi jedno, viďte. Jak už jsem říkala, jsou vánoční trhy, a tak jsem se rozhodla, že bych pro Vás udělal obchůzku po městě po vánočních trzích, kde by mě doprovázela velmi dobrá kámoška. Doufám že to dopadne, jestli ano, můžete se těšit na článek, doplněný vlastními fotografiemi z trhů. :)

Smích

22. října 2011 v 21:42 | Kulenka |  Everything
Zrovna jsem byla u dědečka, když mě napadlo téma toho článku. Bylo napsané na takové obyčejné tašce z lékárny. Už to slovo ,,lékárna" vypovídá o tom, že je v něm kořen ,,lék" a to zase o tom, že léčit se nemusíme jenom léky, ale i smíchem. Smích nám na rtech vykouzlí hezký chlapec, pěkná známka nebo jenom to, když nás přijde navštívit kamarád-je to tedy věc spokojenosti a radosti. Zatím zde mluvím jenom o tom, co smích je, a vy si určitě říkáte, že je to na nic, když bude takovýhle článek. Nebojte se, dojdu k tomu.
Na zemi není snad člověka, který se aspoň jednou za život neusmál. Úsměv může být velmi malý, téměř neviditelný , normální nebo od ucha k uchu,ale pořád je to úsměv radosti. Sami to vidíme, když jdeme po městě, jdeme ze školy nebo se jen tak díváme kolem sebe tak vidíme, že skoro každý druhý člověk má na rtech úsměv. Proč? Protože je šťastný…
Tento článek jsem takto nazvala proto, protože je to magické, motto-aspoň pro mě-na které se podíváme a usmějeme se také. Úsměv je lék již celá staletí. Když se ve skutečnosti podívám na lidi, na ty, kteří nemají nic. Nemají rodinu, dům, jsou týráni nebo šikanovány dětmi ve škole, zjistíme, že jsou to lidé, kteří taky potřebují štěstí. Že to nejsou obyčejní lidé jako my, že jim něco chybí-úsměv a štěstí. Když uvidíte člověka jak leží na zemi s lahví vína, tak si každý pomyslí, že je to člověk, který propadl alkoholu, ale nepomyslíme na to, že ON byl taky jeden z nás, že to byl ten, který se s námi každý den smál našim vtipům, že když je takový, že za to třeba nemůže….Každý se mu jenom zasměje a jde dál.. Avšak je rozdíl mezi posmíváním se a smíchem. Jasně, každý se někomu zasmál, myslíš že je opravdu vhodné se mu posmívat za to že nosí dioptrické brýle nebo za to že má rovnátka nebo křivé zuby a zlomenou nohu? Ne? To je dobře že to víš. Opravdu není dobré se někomu za tohle smát. Jak by bylo tobě kdyby se ti někdo smál? Blbě? Ano..Když nechceš aby se ti druzí smáli tobě,nesměj se ty jim. A smích je..:-)

Včerejšek..;(

22. října 2011 v 20:42 | Kulenka |  Diary
Včera jsem napsat nemohla, tak píšu aspoň teďka. Včerejšek byl dobrý i hrozný. Když jsem ve třídě najela na můj blog, tak 2 spolužačky mě začali chytat a odtrhovat od něho a šly si číst *My live*-článek napsaný nedávno a začali se u toho šileně tlemit. Byla jsem na ně nasraná-sorry za sprosté slovo, protože oni mě drželi jako kdyby někoho vraždili a oni mi nechtěli dovolit abych ho zachránila! Hezké kamrádky co?! Ať se tlemí, mě je to jedno, halvně že jedna mi nechce říct její blog, který má s její sestrou, halvně že mě nutuila ať jí ho řeknu já a ta druhá..ani nemluvim.Ať si to přečtou, ať ví jak mi je...!
Pak jsem odpoledne jela do hudebky, kde mi to teda moc nešlo no :D Pak do Takka, kde jsem si vybrala moje vytoužené červené ryfle!♥ Sice je dostanu až k narozkám, ale to je jedno, protože ty mám za měsíc ;D le jsem hrozně šťastná že je mám! :) No a potom..potom se děje toli věcí, štve mě tolik lidí, že už to ani nemá cenu psát..; Omlouvám se za cbyby, ale dneska se mi to číst vážně znova nechce..

Tohle ti zaručeně bude slušet!

20. října 2011 v 20:10 | Kulenka |  Style
A tak zase další článek o zimních trendech. Asi už je to nuda co? Hm..Taky si myslím, ale proč to tedy furt píšu? Protože Vás chci inspirovat kousky z značkových obchodů jako je např. NewYorker. Leotošní zima bude hlavně o kabátcích a kožešinách a kožíškách, takže se jich určitě neboj. IN jsou např. i kombinace, vrstvení a neutrální barvy-jako je hnědá, béžová a krémová s šedou. A i dlouhé svetry a šaty. Tady ti ukáži pár typů, kterými se můžeš inspirovat popř. si je koupit ;D A tak jsem ti tady připravila pár kousků, které budou slušet zaručeně každé dívce ( neberte to doslova) :D
Zajímavý outfit, který je doplněn výraznou oranžovou kabelkou( NewYorker)
Tenhle outfit se mi děsně líbí! A ty boty sou boží! :)( H&M )

Velice zajímavý a přesto nádherný! ( H&M )
Další outfit z H&M- TY šaty jsou úžasný!
Tahle vestička je boží! :) ( H&M )
Doufám že se pár obrázků líbilo a že jste se enchali trochu inspirovat:) Zatím;)

Můj Den..

18. října 2011 v 17:45 | Kulenka |  Diary
No tak po dlouhé době zas píšu sem, do mého virtuálního deníčku, který je přístupný všem lidem od 0 let ;D
Ráda bych Vám zase napsala něco o mém dni, ale obávám se, že z toho, co Vám zde napíši nebude nic zábavného.
No takže-typické spojení dvou slov pro začátek věty-když jsem dneska šla do školy, tak už večer mi vrtlo v hlavě, že tenhle den nebude nic moc a i cestou do školy mi to v té hlavě pořád ,,jezdilo" dokolečka. A ono že jo, když jsme měli zrovna hodinu matiky, tak jsem dostla kuli. Asi si řeknete, že noaco-mě to sice nevadí, ale už mi jde o známky, minulý rok mi vycházela trojka na vízo- ne že bych byla šprtka, to vážně nejsem, ale prostě..Pak jsme v přírodopise psali nějakou písemku z tkání, kterou jsem samozřejmě neuměla, ale něco jsem si pamatovala, takže by to tak za 3 být mohlo-snad ;) A pak domů-konečně!♥ sladký domov!
Cestou na kole, jsem stále přemýšlela o střední škole. Chtěla bych dělat žurnalistiku-jako psát články, dělat rozhovory se slavnými nebo méně slavnými lidmi a jezdit po světě, ale myslím si, že na to nemám. Prostě moje články stojí za houby a stejně bych musela na gympl nebo na ekonomku, to by sice šlo, ale pak ybch musela jít na VŠ, kam bych tedy chtěla jít, ale nebudu mít obor na střední škole, jako je třeba designérství, aranžování atd. Teďka bych chtěla psát pro jeden blog- krasna.cz , ale je problém v tom, že se jim tam hlásí přes 200 lidí a možnost, že mě tam vemou je nulová. Achjo..:(