Rozhovor s Klárou Veselou

23. října 2011 v 18:22 | Kulenka |  Everything
Rozhodla jsem se, že pro Vás udělám rozhovor s Klárou Veselou. Že nevíte okoho jde? Je to jedna z dívek, která se umístila mezi 3 nejlepší dívky v soutěži BravoGirl!2011. Už víš? Ano. Je to ta krásná dívka s kudrnatými vlasy, která si nenechá nic líbit.

Ahoj Kláro-Klárko, nebo Kláry?To je jedno ..Tak hned začneme V prvé řadě-Jak se dneska máš ?
Ahoj . Mám se dobře, celý den se mohu válet v posteli u filmů, co víc si přát?:)

Byla jsi už od mala ten typ,který se rád ukazuje a který musí být ,,IN"?Nebo spíš ten, co si hraje s autíčkama a byl by radši chlapcem ?
Rozhodně to druhé , nikdy jsem nijak nevyčnívala , až do osmé třídy jsem nosila oblečení, které bylo chlapecké a tak o 2-3 čísla větší ,slovo ,,móda" jsem s těží znala , byla jsem i ostříhaná na kluka asi v 5 třídě - takovou hloupost už bych nikdy neudělala .

Jak jsi reagovala na to, že jsi byla mezi prvními třemi nejlepšími v BravoGirl!2011?
Vůbec jsem to nečekala , měla jsem velmi krásné a hubenější soupeřky a při typování na obsazení prvních míst jsem typovala úplně jiné slečny , samozřejmě sebe ne , takže když moderátoři rozbalovali obálku a řekli mé jméno , byla jsem hodně překvapená .

Kdo tě přihlásil do soutěže ? Byla to těžká období v soutěži i teď nebo lehká ?
Přihlásila jsem se sama , říkala jsem si, že mi bude 18 a je to poslední šance tohle zkusit a říká se , že se má zkusit všechno , přihlásila jsem se bez toho abych očekávala nějakou kladnou reakci . Bylo to pro mě celkem lehké, nejsem jedna z těch , co je jejím snem modeling a tak jsem to brala celé na lehkou váhu . I když několika hodinové chození na vysokých podpatcích nebylo zrovna nejlehčí .

Je modeling pro tebe zábava , těžká práce nebo proč ho děláš ?
Určitě zábava , dělám ho kvůli zviditelnění, cestování i kvůli penězům,ale přiznejme si, že to většina modelek , žádná by nechodila v některých extravagantních modelech ve kterých se nedá skoro pohnout po mole zadarmo .

Čeho by jsi v modelingu chtěla ještě dosáhnout?
Určitě se chci nějakým způsobem prosadit v zahraničí, jinak nějaké vyšší cíle nemám .

Co by jsi poradila dívkám, které by se chtěli stát modelkou ?
Určitě ať pro to něco dělají ,když budou stát před zrcadlem a říkat si ,,Chtěla bych být modelkou,ale mám velký zadek " a podobně, tak se jí nikdy nestanou . Měly by začít cvičit a tím zpevnit postavu , nebarvit si vlasy a zkoušet to v různých agenturách v Česku , čím dřív tím líp .

Moc děkuji za rozhovor.Byl moc milí.Snad ještě nějaký uděláme .Zatím ahoj.
To já děkuji , těším se na další .Doufám, že se Vám rozhovor líbil. A co Vy, máte nějaké nápady s kým dalším bych mohla udělat rozhovor? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell Nell | 23. října 2011 v 19:56 | Reagovat

Tak to jsem tu opravdu nečekala. :) Fakt dobrej článek.

2 Kulenka3 Kulenka3 | E-mail | Web | 23. října 2011 v 19:57 | Reagovat

Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama