Smích

22. října 2011 v 21:42 | Kulenka |  Everything
Zrovna jsem byla u dědečka, když mě napadlo téma toho článku. Bylo napsané na takové obyčejné tašce z lékárny. Už to slovo ,,lékárna" vypovídá o tom, že je v něm kořen ,,lék" a to zase o tom, že léčit se nemusíme jenom léky, ale i smíchem. Smích nám na rtech vykouzlí hezký chlapec, pěkná známka nebo jenom to, když nás přijde navštívit kamarád-je to tedy věc spokojenosti a radosti. Zatím zde mluvím jenom o tom, co smích je, a vy si určitě říkáte, že je to na nic, když bude takovýhle článek. Nebojte se, dojdu k tomu.
Na zemi není snad člověka, který se aspoň jednou za život neusmál. Úsměv může být velmi malý, téměř neviditelný , normální nebo od ucha k uchu,ale pořád je to úsměv radosti. Sami to vidíme, když jdeme po městě, jdeme ze školy nebo se jen tak díváme kolem sebe tak vidíme, že skoro každý druhý člověk má na rtech úsměv. Proč? Protože je šťastný…
Tento článek jsem takto nazvala proto, protože je to magické, motto-aspoň pro mě-na které se podíváme a usmějeme se také. Úsměv je lék již celá staletí. Když se ve skutečnosti podívám na lidi, na ty, kteří nemají nic. Nemají rodinu, dům, jsou týráni nebo šikanovány dětmi ve škole, zjistíme, že jsou to lidé, kteří taky potřebují štěstí. Že to nejsou obyčejní lidé jako my, že jim něco chybí-úsměv a štěstí. Když uvidíte člověka jak leží na zemi s lahví vína, tak si každý pomyslí, že je to člověk, který propadl alkoholu, ale nepomyslíme na to, že ON byl taky jeden z nás, že to byl ten, který se s námi každý den smál našim vtipům, že když je takový, že za to třeba nemůže….Každý se mu jenom zasměje a jde dál.. Avšak je rozdíl mezi posmíváním se a smíchem. Jasně, každý se někomu zasmál, myslíš že je opravdu vhodné se mu posmívat za to že nosí dioptrické brýle nebo za to že má rovnátka nebo křivé zuby a zlomenou nohu? Ne? To je dobře že to víš. Opravdu není dobré se někomu za tohle smát. Jak by bylo tobě kdyby se ti někdo smál? Blbě? Ano..Když nechceš aby se ti druzí smáli tobě,nesměj se ty jim. A smích je..:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča Monča | 23. října 2011 v 17:13 | Reagovat

Jo to je ten správnej obrázek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama