Nadpis-neznámý

12. listopadu 2011 v 17:05 | Kulenka |  Everything
Neznámý? Ano, neznámý. Proč? Zatím ani nevím o čem bude, ale budu psát to, co mi zrovna letí hlavou. Líbí se mi takovýhle styl psaní-piš bez přemýšlení, ale správně. Líbí se básně bez konců a bez řádků, které se nerýmují, proto je tak píšu. A proč vlastně píšu? No vidíte, na to jsem zatím doteď nepřišla, ani jsem nad tím nepřemýšlela-je pravda, že se v článcích můžu vypsat, někdy píšu ani nevím co a ani nevím proč, ale baví mě to a vím, že v každém článku se skrývá láska, kterou je článek napsán.

Každý večer, každý den, každé ráno a noc přemýšlím o tom, kdo vlastně jsem. Jsem jenom bezmocný člověk, který ve světě nic nezmůže. S časem a tím,co jsem udělala nebo udělám nic nezmůžu, bohužel. Pořád se hledám a kdy se najdu, ví jen bůh stojící nademnou.

Jak už všichni víme, je podzim a listopad. Podzim nemám moc ráda, ikdyž jsem se v něm narodila, protože mě nebaví ustavičně hrabat listí. Nebaví mě to, protože je to na nic, stejně to za chvíli spadá znova!

Co je slovo ,,nemožné", co jsou věty ,,Jsem bezmocná", ,,Jsem na nic",..Není to nic, čemu bychom měli věřit. Je zbytečné si tyto věty pokládat, protože sami moc dobře víme, že někde v hloubi duše je ,,něco", co nám říká: Já to zvládnu, já an to mám! Dělej!, ale mi si to nedokážeme připustit.

Nikdy není nic tak hrozné, jak to vypadá.
Neříkej, že to nejde-všechno jde , když se chce.
Neříkej, že to nejde-vždycky se najde někdo, kdo to udělá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama