Prosinec 2011

Happy new year!

30. prosince 2011 v 19:14 | Kulenka |  Everything
Tak už je konec článkům o Vánocích a teď začnou články o silvestru a novém roku. Ano, budu jedna z těch.
Zítra přesně ve 24:00h skončí tento rok, skončí rok 2011, bude konec roku, ve kterém nás potkalo plno sklamání, ale i štěstí, lásky ale i nenávisti a smutku. Stává se. Nikdo nemůže být celý rok šťastný, aby ho nepotkala aspoň jedna smůla..No ne?
I v tomto roce jsme určitě poznali nové lidi, poznali jsme, kteří přátelé jsou opravdu přáteli a který jsou jenom falešná tvář.
Jak se říká "Jak na nový rok, tak po celý rok" Doteď jsem nepřišla na úplný význam tohoto slova.. Budeš šťastná celý Nový rok, tak budeš ten celý? Budeš smutná 1.1.2012 a tak budeš smutná po celý rok nebo jak? Každý si to přebere po svém..
Také jste se už dočetli, že v roce 2012 má být podle Mayů konec světa? Ne? Jsi pozadu..Ne, vtip. Podle mě to blbost, že bude v roce 2012 konec světa. Ano, nemůžu vědět, zda-li je to pravda nebo ne, avšak každý má na to názor svůj. Už mělo být přeci tolik konců, ale pořád tu jsme, tak proč zvěřit zrovna tomuhle..


Takže nakonec.. Vám všem, kdo tohle čtete nebo čtete aspoň tuhle větu, přeji šťastný a veselý nový rok, ve kterém Vás potká mnoho lásky, štěstí a..:)
P.S.: NIKDY nepiště nový rok s velkým "N", protže to budete přát jenom 1.1.201x..pokud je to záměrně..:D

Originální dárek? Dkládačka ze dřeva!

25. prosince 2011 v 13:42 | Kulenka |  Everything
Ano, vím,Šťědrý den už skončil, ale dávání dárk ne. Včera jsem dostala dárek, který mě potěšil, protože jsem ho už delší dobu chtěla. Je to dřevěná skládačka v podobě dinosaura. Nemusí být jen dinosaurus, ale třeba i auto...Skládačka není nejjednodušší, ale těm, kteří rádi skládají a lámou si hlavu to určitě udělá radost. Je na dvou dřevěných platech, ze kterých části skládačky vyloupáváte. U toho máte i papír a na zadní straně máte ty 2 desky nakreslené a každou částečku popsanou číslem, abyste ji mohli složit. Už jsem se nemohla dočkat a tak už ráno v 10h jsem ji začala skládat :D
Bohužel nevím, odkud je a kolik stojí, abych Vám to zde mohla napsat, ale myslím si, že ji seženete v každém papírnictví. Přidávám pár obrázků.


Šťastné a veselé!

23. prosince 2011 v 13:08 | Kulenka |  Everything
Už se to blíží. Už zítra bude Šťědrý den. Den, kdy dostaneme (doufáme) nějaké dárky od Ježíška. Celá rodina bude pohromadě a bez hádek, ikdyž se to bez nich asi neobejde.. Tak Vám všem přeji: Veselé prožití svátků vánočních, hodně A dárků pod stromečkem.:)

Pravopis..

16. prosince 2011 v 19:33 | Kulenka |  Weekly topic
Téma toho týdne je "Pravopis". Je to strašák, který straší každého z nás...Uděláme jednu malinkou chybu a každý už nám nadává, že jsme ji udělali.Oni se nikdy nespletli? Pochybuju. Každý se přeci splete a podotýkám každý a nejen jednou. Například já dělám chyby v jednom kuse..Když si s někým chatuju tak mám většinou mám překliky ve skoro každém slově, ale snažím se to zmírit, protže mě to vážně štve. Ach ano, čeština, prapovis-2 slova, která prostě patří k sobě.
Jak tak přemýšlím o tomto slově, říkám si ho pořád dokolečka ale nic mě nenapadá. Jen to, že když už přemýšlím, co zde napíši, tak musím také jednoznačně přemýšlet o tom, jaké "i" nebo "y" ve slově napíšu. Je to pro mě vlastně taková malá školička. Určitě se v každém mém článku najde nějaká chyba, ano, vím to, ale chybami se člověk přeci učí ne? Kdyby chyby nebyly, každý by byl chytrý a to by byl potom život nudný, nemyslíte? :)

Merry Christmas ♥

10. prosince 2011 v 18:22 | Kulenka |  Everything
Tak už ta vánoční nálada na mě taky leze, pořád si zpívám koledy, koukám na vánoční letáky..je to hnusná nálada :D Na PFko jsem nemohla zapomenout, tak tady ho máte :)

5.12.2011

5. prosince 2011 v 18:33 | Kulenka |  Diary
Je 5. prosince, 18:23 hodin večer a já sedím u pc a trčím tu jak debil, místo toho, abych se na Mikuláše někde bavila. Proč tomu tak je? Těch důvodů je tady víc: Je tam hnusné počasí, sněží tam, fouká vítr...kdo tam venku byl, ví. Dalším důvod je ten, že zrovna dneska se mi moc nikam nechce a ani nechtělo a ani chtít nebude. A co kamarádi..? Mám o nich psát? Nevím..je tady někdo, ským bych chtěla trávit den co den, noc co noc..?
18:28. Sedím tu jak trdlo a čumím co monitoru počítače a přemýšlím, co ještě napsat, aby to nebylo tak krátké. Nudím se. Píšu povinný tahák do dějepisu a vedle v kuchyni jede TV, ve které jedou reklamy nebo sportka.
Mikulášský balíček od babičky jsem už dostala a musím říct, že toho v něm není málo. Avšak musím říci, že by mi nevadilo, kdybych od ní ani od rodičů nic nedostala. Teď začíná Ulice...bože!^^
Tak co říkáte-no není tohle vážně super večer..? Já bych řekla, že ne.

P.S.: Jak prožíváte Mikuláše Vy? už jste dostali nějaku tu nadílku? :)

Ferda

1. prosince 2011 v 21:22 | Kulenka |  Everything
Tak už dlouho jsem sem nedala nic o zvířatech, tak aspoň přidávám fotku našeho krátkosrstého jezevčíka, jménem Ferda. Je to sice zmetek-vytrhává trávu, přeskakuje plot, táha Mikeše (kocour) za nohy..:D Doufám, že se bude líbit..;)
P.S.: přidávám pár fotek jiných zvířat ;)
Oni jsou prostě úžasné!♥Jsou tak nádherné!