Happy new year!

30. prosince 2011 v 19:14 | Kulenka |  Everything
Tak už je konec článkům o Vánocích a teď začnou články o silvestru a novém roku. Ano, budu jedna z těch.
Zítra přesně ve 24:00h skončí tento rok, skončí rok 2011, bude konec roku, ve kterém nás potkalo plno sklamání, ale i štěstí, lásky ale i nenávisti a smutku. Stává se. Nikdo nemůže být celý rok šťastný, aby ho nepotkala aspoň jedna smůla..No ne?
I v tomto roce jsme určitě poznali nové lidi, poznali jsme, kteří přátelé jsou opravdu přáteli a který jsou jenom falešná tvář.
Jak se říká "Jak na nový rok, tak po celý rok" Doteď jsem nepřišla na úplný význam tohoto slova.. Budeš šťastná celý Nový rok, tak budeš ten celý? Budeš smutná 1.1.2012 a tak budeš smutná po celý rok nebo jak? Každý si to přebere po svém..
Také jste se už dočetli, že v roce 2012 má být podle Mayů konec světa? Ne? Jsi pozadu..Ne, vtip. Podle mě to blbost, že bude v roce 2012 konec světa. Ano, nemůžu vědět, zda-li je to pravda nebo ne, avšak každý má na to názor svůj. Už mělo být přeci tolik konců, ale pořád tu jsme, tak proč zvěřit zrovna tomuhle..


Takže nakonec.. Vám všem, kdo tohle čtete nebo čtete aspoň tuhle větu, přeji šťastný a veselý nový rok, ve kterém Vás potká mnoho lásky, štěstí a..:)
P.S.: NIKDY nepiště nový rok s velkým "N", protže to budete přát jenom 1.1.201x..pokud je to záměrně..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama