Co by se stalo, kdyby...

15. února 2012 v 18:58 | Kulenka |  Weekly topic
Asi jsem nějaká divná, nebo cosi, ale tuhle otázku si pokládám pořád- "Co by se stalo, KDYBY..." "Co by se stalo, kdybych se nenarodila; neudělala tohle; neřekla tamto; myslela a pak mluvila, kdybych byla zticha nebo kdybych se ozvala...." Říkám si tolik vět začínajících tímhle spojením, že už ani nevím které.
Toto spojení nás dovádí k tomu myslet, myslet si, co by bylo, kdyby...Mohlo by to být stejné a nebo úplně ale úplně jiné a nebo by to nemuselo být vůbec. Nutí nás, abychom jsme se na chíli zastavili a popřemýšleli o tom, nutí nás to omývat pořád dokola, dokud na to nepřijdem, ale na to, "coby kdyby" nepřijdem nikdy! Ani kdybychom chtěli.
Vždycky, když nad něčím přemýšlím, napadá mě tolik věcí, ale když o tom chci psát, tak to najednou vyprchá, tak je to i s tímto tématem. Štve mě to.
Když nad tímhle přemýšlím-jakože teď zrovna ano-Vždycky skončím u toho "Co by se stalo, kdybych se nenarodila?" Dál už nejdu. Vždycky skončím u tohohlenctoho. Nevím proč, ale nepustí mě to dál-jakoby tam byla brána, která má kód, na který ne a ne přijít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama