"Já"

26. března 2012 v 19:25 | Kulenka |  Weekly topic
Řekněme...Ne, radši nic. Tak takhle by normálně začínalo psaní o mě, o mně samé, ale protože jsem si řekla, že budu jiný člověk, začnu jinak.
"Já"..Když mě napadnou tyto 2 písmena, napadne mě má duše, moje city, chování, styl, obličej, postava a všechno okolo mé samé. Proč? Když mluvím o sobě jako "já", měla bych mluvit o člověku, kterého dobře znám, o kterém vím všechno, o kterem vím, čeho je a není shopen. Ale někdy to prostě tak není. Ani já sama o sobě všechno nevím, jelikož se teprv hledám, jako asi většina z nás. Jsme v brzkém věku, ve kterém jsme v pubertě atd...typické:D
I já sama jsem jen pouhý člověk, který má svá práva a povinnosti, který je "nějaký". A právě tohle "nějaký" má každý z nás

jiné. Kdybych měla o sobě napsat, jaká jsem, nenapsala bych to všechno, protože je to těžké. Někdy jsem taková a někdy zase taková, ale co o sobě vím moc dobře je to, že jsem výbušná, agresivní a mrtě náladová..a to chci změnit. Proč? Vadí to nejen mému okolí ale i mně samotné. Jsou to ne moc dobré vlastnosti...naštvu se kvůli každé kravině a to mi vážně dost vadí.
Nevím proč, ale včera jsem si řekla, že budu jiný člověk..že si budu víc věřit a nepodceňovat se tolik jako dřív a...budu jiná. Kupodivu se mi to celkem daří a divili byste se mi, ale stejně to napíšu..citím se líp! Stává se ze mne jiný člověk, doufám že lepší.
Co z tohoto článku plyne? Věř si, nepodceňuj se, buď lepší člověk(ale ne moc)-bude rádo okolí, ale hlavně TY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Little Terror Little Terror | Web | 1. dubna 2012 v 14:53 | Reagovat

No myslím si, že každý se může změnit, když chce on sám a ty tuhle podmínku splňuješ.. ;) Držím ti v tom palce ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama