Pleteme se, a nebo se jaro opravdu blíží?!

3. března 2012 v 17:41 | Kulenka |  Everything
Určitě nejsem sama, která by si přála, aby už konečně přišlo jaro. Rozkvetlé stromy a keře, zelenající se tráva, zpěv ptáčků na stromech a hlavně teplo! Nepopírám to, že mám ráda zimu, ale jaro je prostě jaro. Přípomíná mi romantiku(stejně jako podzim) :D Jaro je čas, kdy se nejen půda, ale i zvířata, rostlinstvo a lidé probouzí k životu. Znovuzrození.
Když přichází jaro, přichází s ním i mnoho různých věcí-prázdniny(na které se těšíme), nové lásky/rozchody, ale i Velikonoce, které zrovna moc ráda nemám. Přijde mi to jako zbytečný svátek, i když prázdniny se "šiknou". My holky se d
ěláme a barvením vajíček, aby je kluci potom někde zahodili? Ne! Stejně jenom pořád sedíme, než někdo zaklepe na dveře, řekne vesnickou odrhovačku, dostane vejce, dostane pentli kolem metličky a jde pryč.

Když jsem se dneska zamyslela nad tím, jestli jaro opravdu přichází....Ptáci chvílema zpívaji, sněženky a bledule vykukují, tráva se zelená i teplota stoupá výš a výš.JENŽE! Od pondělí zase hlásí, že má sněžit a že teplota bude klesat. A to už dokonce svítilo slunce a bylo celkem teplo! Achjo, co naděláme.
P.S.: odkaz na online počasí → http://pocasi.idnes.cz/
: Ráda píšu básničky, tak jsem Vám tady jednu vymyslela. Moc mi to nejde, ale nevadí :D; píšu s rýmama i bez, takže se kdyžtak nedivte :)

Jaro sem,
Jaro tam ,
Sviť slunce sviť,
pojď k nám blíž.
Už zimu nechceme,
jenom teplíčko na ohřátí si přejeme.
Sněženky, bledule,
vykoukly.
Ptáci, voda,
zpívají.
Kde jsi?
Kde?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama