Školní úklid

28. března 2012 v 19:08 | Kulenka |  Diary
Bylo dne 28.3.2012 a naše škola se rozhodla o jarní úklid kolem školy-tj. hrabání a zametání. První stupeň zametá a ten 2.-my-hrabeme. Řekla bych, že to vůbec nikoho nebaví-ani ty učitele ne. Asi od 10:00 jsem tedy šli všichni dělat svou povinnost.
Naše třída šla hrabat na zahradu-listí, které bylo jenom na malém kousku, ale poldle učitelů na té celé ploše, ale když jsme ji hrabali, vyhrabávali jsme spíše trávu a mech než spadané listí z podzimu. Každý tam znuděně máchal bráběma a když jsme se na 5 vteřin zastavili, učitelka nás okamžitě sprdla a co jiného než "Ale dyť hrabů!" jsme mohli odpovědět :D I když, odpovídali i "No jó; bože.." :D Měli jsme puštěné písničky, takže zábava chvílema i byla.
Jelikož byla nemocná kuchařka, hledali, kdo by ji zaskočil v umývání nádobí, takže já a kámoška jsme se nábídli, že

půjdeme my 2. Zezačátku nás to ještě bavilo, ale na konci moc ne, i když jsem si myslela, že to bude horší. Říkala jsem si, že můžem být rádi, že nás škola má něco okolo 98 žáků a že na obědy nechodí všichni, protože mýt nádobí pro 300 žáků by se mi vážně nechtělo :D Ale přežili jsme to, neštítili se toho a byli i rádi, že jsme pomohli-tedy aspoň já ano.
A aby toho nebylo málo, tak jsme ještě měli odpoledko-tělocvik, který mám celkem ráda, takže mě mrzelo, že žádný nebyl a že jsme místo toho hrabali.
Musím říci, že mě po tomto dni pěkně bolí kolena a nohy a ještě když jsem jela na kole s hráběma, takže jsem se párkrát málem vysekala.:D Teď sedím tady, píšu něco ze svého života a odpočívám u poslouchání písniček.
Přidávám fotku se dvěma kámoškama :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama