Zrcadlo, zrcadlo...

4. března 2012 v 14:10 | Kulenka |  Weekly topic
"Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je na světě nejkrásnější? No přeci TY"! Kéžby to takhle fungovalo i ve skutečném životě, aby jsme kždý den měli aspoň trochu sebevědímí. Zrcadlo je pouhý klam.
Je na světě člověka, který se krásný, průměrný a nebo zrovna moc hezký není, ale podle mě tohle říci nemůžeme. Nemůžeme říct, že tenhle je člověk je krásný, tenhle hnusný-proč? Každý člověk je krásný a krása se neodvíjí od toho, když se podíváme do zrcadla a řekneme si, jak vypadáme, ale od toho, jací ve skutečnosti jsme. Tím myslím jak povahu, tak zevnějšek. I když na povrchu to může být sebevíc větší borec chodící na box nebo potetovaný kluk vypadající jako Lil Wyne

s tunelem v každým uchu a s mikrodermaly, vždycky se uvnitř skrývá dobrý člověk, který nemusí být na povrchu znát. Může to být v hloubi duše, ale pořád to v něm je...Trochu jsem se nechala unést, zpátky k zrcadlu :D
Zrcadlo-hmm, co si o tom pomyslet. Můžeme si myslet, že je to věc, která nám říká, jak vypadáme; můžeme si myslet, že je to zbytečná věc, kterou nepotřebujeme, ; že je to nejdůležitější věc namyšlených pipinek....Je toho spousta.
Přijde mi nesmírně těžké napsat článek o zrcadlu, jelikož je to jen věc, která znamená pro každého něco jiného, každý k němu něco jiného cítí, každý má k tomu jiný vztah. Ani já sama vlastně nevím, co zrcadlo pro mě vlastně znamená. Snad na to jednou přijdu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miss-mag miss-mag | Web | 18. července 2012 v 19:52 | Reagovat

Jen si příště dej pozor na chyby ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama