Duben 2012

Move along.

30. dubna 2012 v 21:04 | Kulenka |  Everything
Nebylo by odpoledne, kdyby parta kámošek nechodila ven. Většinou chodili po vesnici, ale jednoho dne, když bylo krásné počasí, se rozhodli, že půjdou na hřiště se podívat, jak trénují kluci na fotbale.
Když přišli na hřiště, bylo pusté, bez jediného človíčka, byly tam jen oni sami. Smáli se, povídali si, dělali různé kraviny, když v tom se to začalo schromažďovat. Kluci začali přijíždět jeden po druhém, většinou na kole. Parta kámošek se po klucích dívali, protože byli krásní. Ty jejich vypracovaná těla neměla chybu a ty jejich úsměvy...Už si připadali trapně, jak pořád zírají.
"Ten je hezkej coo?". "No to jo..ten jeho zadek..áách".."On se na mě podíval!" "No vidíš!"..V duchu si Kristýna sice myslela, že ne, ale nechala Janu, ať si to myslí, ať je ráda, ale jak tak přemýšlela, stejně jí v hlavě furt běhalo cosi, co jí říkalo, že se na Kristýnu podíval. V hloubi duše jí ale mrzelo, že na ni se žádný ani nepodíval, ani koutkem oka nemrknul. Byla zklamaná,

DĚKUJU!

25. dubna 2012 v 20:59 | Kulenka
Je to pár minut, co jsem se podívala na toplist a tam zaznamenáno něco málo přes 4000 návštěvníků! Řekla bych, že většina z nich tady byli omylem nebo aby se zasmáli...pokud ne a čtete si moje článkyy, děkuju, jsem ráda, že je aspoň někdo čte. DĚKUJU! Pokoříme 10000?:O

Žena nemusí být štíhlá, aby byla krásná!

24. dubna 2012 v 18:22 | Kulenka |  Lady
Potkáme silnější dívku a řekneme si "Ta by taky pořád jenom žrala", "Fuj, ta je ale tlustá". Ach ano, smutná pravda, která potkala každého, bez výjimek. Je to smutné z toho důvodu, protže když ji neznáme, nemůžeme říct, že pořád jenom jí. Dotyčný člověk-hlavně dívka-nemusí pořád jíst tučná jídla a sedět a být líný, aby měl větší váhu, ale může mít problémy se štítnou žlázou-ten mám já, ale já mám opak-jsem hubená a to taky není zrovna moc úchvatné; může mít velké návaly stresu a problémů, může mít problémy se spalováním, problémy v práci, rodině..Chci tím říci to, že ne za všechno může dotyčný člověk sám.

Lítost jim nepomůže!

22. dubna 2012 v 19:14 | Kulenka |  Everything
Už je to dávno, co se stala nehoda v Černobylu. Černobylská havárie se stala 26. dubna 1986 v černobylské jaderné elektrárně na Ukrajině. Když jsem dneska po dlouhé době zas shlédla pár videí na YT, tak nepopírám, že se mi chtělo brečet. Bohužel je to pravda, není to jen smyšlená událost.
Ale proč o tom mluvím. Dnešní mládež (hlavně) vážně spěje někam hodně dolů. Mají dotykové mobily, počítače, notebooku, foťáky, značkové hadry, milion hraček a bůhvíco ještě. Mají toho strašně moc, o čem jsme my ani nesnili a jim se to zdá ještě málo...Když nad tím tak přemýšlím, je to strašné, jak si užívají a přitom támhle někde někdo umírá, protože není schopnej poslat pár korun do nějaké nadace na pomoc. Je to smutné. je mi z toho všeho na nic, smutně a naštvaně zároveň, protže je to strašné a nepopírám, že se mi chce z toho brečet. Zamyslet se nad tím vším ještě nikohomu neuškodilo, tak pročby mělo zrovna tobě? Vám nepřijde smutné, když vidíte, jak tady mají skoro všichni na co si vzpomenou a někteří nemají ani rodinu a kousek krajíce? Ne? Styď se.
Chodím k celkem dost doktorům, jelikož jsem z dvojčat předčasně narozených a vážně si nepřeju nic jiného, než být zdravá a k žádným doktorům nechodit, ale když vezmu v potaz Černobyl..jsem na tom fakticky dobře. Nějaká porucha štítné žlázy je nic proti postiženým lidem žijící v té oblasti. Jsou postižení natolik, že měli třeba 3 nohy, nekolik rukou, nádory...je to smutné. Nikdo nikdy nemůže říct, že ví, jak těm lidem je, nikdy a nikdo dokud si to sám nezažije!
Víte, nemyslím si, že Vás tento "článek" donutí se nad sebou zamyslet, ale přála bych si to.

Konec nudnému pokoji!

21. dubna 2012 v 21:18 | Kulenka
Máš svůj pokoj, který je nudný, divný, zdi žijou prázdnotou a je to jako jeden velký obdélník, ve kterém máš ledatak postel, stůl, jednu-dvě skříně, okno a chceš ho něčím oživit, ale nevíš čím? Máš pro tebe pár nápadů, které ti snad pomůžou k výběru správných doplňků!

1) Výběr podle tvého stylu
Nejdřív si řekni, jaký styl nebo typ se k tobě hodí, aby sis správně určila, jak chceš, aby tvůj pokoj vypadal nebo jestli má z něj něco vyzařovat (např. tvoje osobnost). Myslím si, že to, jaká ve skutečnosti jsi, se odráží na tvém pokoji, takže proto tak.


2) Místo doplňků
Ř
ekla bych, že než si koupíš do pokoje nějakou věc, měla bys vědět, kam přesně ji umístit. Proč? Můžeš si ji koupit pak zkončí ve skřini nebo v koši. Zahozené peníze, nemyslíš?

3)Kolik jsi do toho shopna investovat?
Taky jde o to, kolik korun jsi do toho shopna inestovat. je jasné, že pokud chceš nějakou tapeu nebo obraz přes půlku stěny, tak že to nebude levná záležitost, ba naopak.

4) Opravdu to potřebuješ?
Opravdu ty doplňky potřebuješ na oživení nebo jsou to jen zbytečnosti, které zkončí za chvílu na půjde nebo v horším případě v koši? Radši si to nekupuj, pak budeš akorát litovat.P.S.: Článek o ničem, ale nudila jsem se.

Žeby?!

19. dubna 2012 v 20:22 | Kulenka |  Diary
Achjo..už zas píšu o svém životě, o tom, jak mi nic nevychází, jak se mi všechno kazí a že jsem tu navíc, že nikoho nemám atd...NE! Už ne! Už dost! už to nezvládám a tak to nenechám!
Poslední dobou to šlo se mnou z kopce-zhoršila jsem se ve škole, doma to nebylo nic moc, všechno se mi začalo rozbíjet-foťák, kolo, MP4 a nakonec jsem se sestrou vysklila dveře do pokoje. Z toho vyplývalo, že jsem měla večně špatnou náladu, poslouchala smutné písničky a skoro brečela. BUM! Něco se stalo, něco se zlomilo. Najednou mám kámošky, které mám nesmírně ráda, ve škole se mi začalo dařit, NĚKOHO jsem hodila za hlavu a mám lepší náladu-vím, že on mi za to nestál.

Velikonoce

10. dubna 2012 v 21:14 | Kulenka |  Weekly topic
Velikonoce je svátek označující znovuzrození Krista. Slavíme ho každý rok v dubnu..bla bla bla..Tohle už každý ví. Pořád dokola samá odrhovačka-o čem jsou, kdy se přesně slaví, jak vyzdobit velikonočně dům, jaké symboly k ním patří a jaké tradice se dodržují. Každý rok tohle slýcháváme jak v televizi, novinách, rádiích, tak i v internetových mediích a ve škole. Prostě všude.
Už mě to vážně nebaví! Každý rok barvit vejce, zdobit barák (dělá máma a babička), dělat úklid a dělat z toho jiný den než ty ostatní, Už mě nebaví čekat celé dopoledne, než přijdou nějací kluci, ošlehaj nás metlema a ještě za to něco dostanou...co to je jako totok?:D To není fér!:D My s ošlehanýma zadkama a nohama a oni s nadílkou..,Už mě to nebaví ani z toho důvodu, že je to každý rok to samé! Jeden blbej den a všichni z toho nadělaj bůhvíco.
Je to jen můj názor ale Velikonoce NESNÁŠIM! Jaký názor máte na ně VY?

Nejen společenské účesy

7. dubna 2012 v 16:48 | Kulenka |  Lady
Zrovna já nepatřím k těm slečnám, které si každý den do školy dělají nové účesy a vytváří s němi něco nového-nosím vlasy jedině rozpuštěné. I přesto jsem se rozhodla, že sem dám pár typů jak na společenské účesy, tak na účesy do školy. Myslím si, že to jsou celkém hezká videa a ty účesy, které vytváří autorky jsou krásné. Snad se Vám budou líbit.