Žeby?!

19. dubna 2012 v 20:22 | Kulenka |  Diary
Achjo..už zas píšu o svém životě, o tom, jak mi nic nevychází, jak se mi všechno kazí a že jsem tu navíc, že nikoho nemám atd...NE! Už ne! Už dost! už to nezvládám a tak to nenechám!
Poslední dobou to šlo se mnou z kopce-zhoršila jsem se ve škole, doma to nebylo nic moc, všechno se mi začalo rozbíjet-foťák, kolo, MP4 a nakonec jsem se sestrou vysklila dveře do pokoje. Z toho vyplývalo, že jsem měla večně špatnou náladu, poslouchala smutné písničky a skoro brečela. BUM! Něco se stalo, něco se zlomilo. Najednou mám kámošky, které mám nesmírně ráda, ve škole se mi začalo dařit, NĚKOHO jsem hodila za hlavu a mám lepší náladu-vím, že on mi za to nestál.


Nevím co se stalo, ale taky jsem si začala víc věřit; tolik se nepodceňuji a myslím si, že nejsem hnusná. Ba naopak. Začínám si myslet, že mi to někdy i sluší a že jsem celkem hezká, i když nevypadám zrovna k světu, ale vím, že okolí mě může brát jinak. Vím, že nejsem nejkrásnější, ale najednu stranu si říkám, že jsem mohla dopadnout i hůř a že okolí mě může třeba vidět za normální docela hezkou holku. Jsem divná :D
I já mám své nedokonalosti a je jich hodně?! Akné, rovnátka, malá výška, úzký nos, silný spodní ret.. Nejdřív jsem se na ty rovnátka těšila, pak ne a pak zas ano..Mám je od listopadu 2011 a chtě nechtě jsem si na ně musela zvyknout. Nemám je moc ráda, ale patří to ke mě, lidé kolem mě si na ně zvykli a i pro ně to bude nezvyk, až mi je sundají. Sice si z toho má sestra dělá srandu a spolužáci chvílu taky, ale pořád lepší mít rovnátka než křivé zuby, nemyslíte?
Dále bych se zaměřila na své tělo. Je hubené, něco okolo 40kg, nohy do velkého X...Všichni se mi divý a koukají na mě jak na blbce, když jím říkám, že chci být tlustší a že nechci být tak hubená, mrňavá s malou nohou, ale začínám si říkat, co by ostatní dali za to, mít takové břicho a velikost nohy jako mám já. Kámoška má 41 a říká, že by byla mnohem radši za tu, co mám je, což je 36-37.
Kupodivu se začínám mít ráda. Ano, je to divné. Můj život se obrací k lepšímu! Takže co z toho článku plyne? Vůbec nic. :D Měj se ráda taková, jaká jsi, protože jsi originál, ne pouhá levná kopie někoho. Právě tvoje křivky tě dělají vyjímečnou a zajímavou. Nikdo nikdy nebyl, není a nebude jako ty, tak si to uvědom. Možná si nepřipadáš krásná, ale jsi a ne že ne. Takže si teď stoupni před zrcadlo a řekni si "Jsem krásná" a jestli máš pár kg navíc, nevadí...a jestli víc a chce s tím něco dělat, tak dělej..stjně jako se vším, co chceš na sobě změnit :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama