Žena nemusí být štíhlá, aby byla krásná!

24. dubna 2012 v 18:22 | Kulenka |  Lady
Potkáme silnější dívku a řekneme si "Ta by taky pořád jenom žrala", "Fuj, ta je ale tlustá". Ach ano, smutná pravda, která potkala každého, bez výjimek. Je to smutné z toho důvodu, protže když ji neznáme, nemůžeme říct, že pořád jenom jí. Dotyčný člověk-hlavně dívka-nemusí pořád jíst tučná jídla a sedět a být líný, aby měl větší váhu, ale může mít problémy se štítnou žlázou-ten mám já, ale já mám opak-jsem hubená a to taky není zrovna moc úchvatné; může mít velké návaly stresu a problémů, může mít problémy se spalováním, problémy v práci, rodině..Chci tím říci to, že ne za všechno může dotyčný člověk sám.


Když jsem se jednou dívala v televizi na jeden pořád-nevím jak se jmenoval- vpálila tam jedna žena té druhé do obličeje toto "Na tlusté lidi se hezké oblečení nevyrábí a tlustá žena nemůže v oblečení vypadat dobře". Zarazila jsem se-tohle jako myslí vážně? To si dělá srandu? Stála jsem zaražená a říkala si, jak tohle vůbec může někdo říct. Je to naprostá hloupost a vůbec..je to blbost! Kdo kdy viděl, aby to, jak člověku oblečení sluší záviselo na to, jakou má člověk postavu? NE! JE TO BLBOST! Nezávisí to na tom, jakou máte postavu, ale jak se v tom cítíte a jak vyzařujete celkově. Dívka může být silná, ale oblečení ji může udělat opticky hubenější a jestli se v tom cítí dobře, vyzařuje tak i na mě.
Víte, přijde mi od lidí, co se silným lidím smějí dost smutné, jak si o sobě myslí, že jsou "něco víc" když jim je někdo pro smích a když je před ostatními poníží. Tak je mi jasné, když předemnou stojí holka, která by neměla nosit uplá trička a nosí je a vidíte, jak ty špeky přetíkají a jak jí to to tělo ještě celé obepíná..je to hnus, to ano, nebudeme si nic nalhávat, ale když ta dívka se snaží pečovat aspoň o svoje vlasy nebo o pleť(což se stává málokdy) a nosí volné oblečení, tak nemusí být nikomu pro smích ne? Jak by bylo vám, kdybyste byli na jejím místě? Moc hezky asi ne. Tak vidíte. Pak se divíte, že oni se vám smějí za něco jiného..Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...I SILNÁ DÍVKA JE KRÁSNÁ! KAŽDÁ JSME KRÁSNÁ AŤ UŽ JSME JAKKÁKOLIV! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Známá Známá | 16. května 2012 v 17:12 | Reagovat

Je to věc názoru , mě se tlustí lidé hnusí . Většina si za to může sama a je idiocie to svádět na štítnou žlázu , protože je to minimum případů A jinak nepiš o sobě pořád jak jsi strašně hubená a podobně , už jsi s tím trapná . Viděla jsem tvoje fotky a jsi úplně normální , tak ze sebe nedělej chudinku , asi si neviděla nikdy nikoho pořádně hubeného . Nikdo tě litovat nebude. Nejsi jediná která má nějaké zdravotní problémy

2 happyturtle happyturtle | E-mail | Web | 17. května 2012 v 19:11 | Reagovat

Budu si psát co chci, je to můj blog. Jenže jsi mě viděla s oblečením a to dost skresluje..Lítost? Aha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama