Květen 2012

"Sny se staly skutečností"

31. května 2012 v 19:33 | Kulenka |  Everything
Bylo krásné letní odpoledne. Sára seděla na náměstí u kašny se svýma kámoškama. Hovořili o normálních věcech, o kterých holky normálně mluví, ale mluvili o tom tak, tak vážně! Nechytali výtlemy smíchu. Bylo to spíš jen takové pochichotání, které málokdo slyšel. Slyšeli ho jen oni. Seděli už u té kašny skoro hodinu a půl. Nevěděli proč tam sedí, co tam dělají nebo proč jsou tak vážné, ale líbilo se jim tam jako nikde jinde. Aby ne. Byla tam voda, okolo málo lidí, měli krásný výhled na západ slunce..
Uběhla další čtvrt hodina. Sára se otočila, otočila se napůl zpátky, ale její pohled se hned vrátil. Vrátil se na kluka, který se jí už dlouho líbil. Byl to obyčejný kluk, který si na nic nehrál. Byl to sportovní pohodář, který se o sebe

Temné místo

23. května 2012 v 17:36 | Kulenka |  Diary
Když teďka sedím u pc a prohlížím si fotky, které jsme s kámoškou včera fotili, říkám si, že to místo o kterém mluvím a na kterém jsme fotili, mě naplňuje energií. Je to místo, kde se z nějakého důvodu cítím bezpečně, i když mám pocit, že tam je někdo jiný než já a kámošky, že tam je jiná síla nebo něco, co mě nutí se bát, ale zároveň se cítit bezpečně. Je to místo, které mě naplňuje pocitem, že dokážu věřit, snít, doufat a že dokáži co chci.

Emm

22. května 2012 v 16:15 | Kulenka |  Everything
Dýchám a sním,
kdy bude můj den poslední.
Přemýšlím a věřím,
život je jak hromádka s peřím.
Něco začíná,
něco končí,
buď sám sebou
a ne maskou něčí.
Jsem přeci jen svá,
malá i otravná,
avšak ne přetvářka,
ne lež,
však táhni..a běž..
Jsi jen loutka ostatních,
skupina obcí přelétavých.
Myslela jsem, že jsi jiná,
avšak si jen holka namyšlená.
Jak je vidět,
neštve tě to.
Pravda, proč by mělo?
Tvoje duše jako kámen.
černá, a tvrdá.

A pryč s nimi!

21. května 2012 v 18:11 | Kulenka |  Lady
Blíží se léto, období, kdy rády ukazujeme své nožky a proto chloupky musí pryč! Ať iž chceme nebo ne. Když má holka krátkou sukni a clupaté nohy..no fuj.
I když většina dívek ví, čím a jak se chloupky odstraňují, pořád jsou otázky, ve kterých nalezneme otázky typu, jak dlouho se má pěna nechat na noze, jestli to bolí atp. A proto jsem se rozhodla, že Vám zde vypíši všechno, co vím.
1)ŽILETKA
Žiletka je asi nejpoužívanější nástroj na holení nohou. Používá ho většina dívek/žen, protže se s ní dá jednoduše zacházet, je dobře skladatelná a dá se s ní rychle pracovat. Avšak když se po nějakém čase ztupí nebo když s ní pracujete zbrkle, můžete se pořezat a to není moc příjemné.

Sůl

15. května 2012 v 19:58 | Kulenka |  Diary
Tak zase píšu něco z mého nudného života na vesnici. Žiju na vesnici, která má školu, sice jen asi o 100 žácích, ale pořád má, tudíž to tady není nějak nic extra, ale šiří se tady věci rychle. No ale to jsem odbočila.
Poslední dobou jsem divná, vůbec nevnímám a tak nějak jen přikyvuji..A počasí mě taky celkem štve, protže je neustále hnusně. Sem tam posvitne slunce. Ale dnešní den byl..ehm..strašnej. Celý den jsme byli celá naše třída řekněme-vypatlaní. Nikdo nevnímal, všichni měli duté hlavy a tak bylo celou hodinu ticho, ale učitelé zas povídala do zdí :DD Známky jsme žádné neměli, za což jsem celkem vděčná, protže nechci mít trojky, ale v chemii jsme dělali laborku. Potřebovali jsme sůl a tak jsme si ji tedy přinesli..No a když jsme byli o přestávce na pc, tak spolužák je na něj

Léto se blíží!

14. května 2012 v 20:16 | Kulenka |  Style
I když to počasně moc nevypadá, léto se blíží. Je to čas šatů, plavek, šortek, sukní a všeho možného. Je to čas, kdy se chceme líbit jak klukům, tak sobě samotné; chceme mít dobrou postavu bez špeků-s tím já díkybohu problém nemám :D-ploché bříško a opálené tělo a jak jinak tohle všechno vystavit, než v šatech, plavkách...Jelikož i já patřím k těm, které si nedokážou představit léto bez sukní a bez šatů(ty na sebe ale bohužel moc neseženu a kdyby ano, neunosila bych je), chtěla bych Vám tady ukázat pár návrhů, které se mně osobně líbí. Možná zrovna ty k těmto dívkám nepatříš a proto bych sem ráda dala i nějaké šortky. Dufám, že se Vám budou fotky líbit.

"Originalita"

7. května 2012 v 19:22 | Kulenka |  Weekly topic
Říká se, že originalita je styl 21.století-tedy aspoň já jsem to tak slyšela. Nevím, co je na tom pravdy, ale řekla bych, že originalita neexistuje, že je to jen výmysl naší společnosti, aby si mysleli, že jsou (nebo někdo) "něco víc" než ostatní jenom proto, že mají větší cit pro kombinování věcí, ať už oblečení, doplňků nebo něčeho jiného.
originalita je to, čemu říká většina lidí "být odlišný od ostatních", "nebýt stejný", ale když to tak vezmu, všichni jsme stejní a nikdo není odlisšný. Akorát někdo má větší a někdo menší smysl pro to, jak se věcí kombinují a jak to k sobě ladí. Pro mě není originalita nic výjimečného a nic zláštního, co by člověk měl mít a co by měl na ostatních lidech obdivovat. Můžete člověla za to obdivovat sebevíc, ale Vy jste mohli být jím a on Váma, nevybereš si. Je to jen můj osobní názor, který je velmi krátký.:)

Recenze-řasenka Max Volume Flash

7. května 2012 v 17:38 | Kulenka |  Lady
Tentokrát jsem se rozhodla udělat recenzi na řasenku od Rimmel London. Přesněji na The Max Volume flash Bold Curves. Jo, ten název mě trochu zděsil.
Tuto řasenku jsem si nekoupila sama od sebe, dostala jsem ji od bráchy k Vánocům, ale chtěla jsem ji.
Když jsem ji zahlídla poprvé, zaujmul mě obal, podle kterého na mě řasenka-nebo cokoli jiného-udělá největší dojem. Poté jsem se zahleděla na velikost kartáčku. Byl poměrně veliký a zaoblený, tudíž jsem si myslela, že by mohl být super.

Noční můra

5. května 2012 v 21:38 | Kulenka |  Everything
Když se Bella chystala ráno do školy, věděla, že tenhle den nebude obyčejný, že bude jiný než ostatní, ale nevěděla, co se přesně stane. Měla nachystáno. Sešla schody, aby se dostala do temné, černé, plísněmi oblepené chodby; hrůzu jí nadháněla už odjakživa, ale co mohla dělat, obula se a šla čekat před dům na autobus, který ji má odvézt do školy. Sotva došla, autobus přijížděl, otevřel dveře a Bella vstoupila. Rozhlédla se s pár učebnicemi v ruce a šla uločkou mezi sedadly. Dívala se, kam by si mohla sednout, ale z nějakého důvodu si na druhé volné místo každý dával batoh a díval se na ni vraždeným pohledem naznačující "Sem ne!!". Došla nakonec uličky, bylo tam jediné volné místo, které vždy naznačovalo být středem posměchu-nikdo neví, kde se ta pověst vzala-ale co jiného jí zbývalo. Posadila se. Všichni se otočili a začali se jí smát. Ten smích jí spíš připomínal děsivý smích klaunů, které nesnášela, bála se jich a vždycky, když je viděla nebo jen na ně pomyslela, se jí chtělo brečet. Jinak tomu nebylo ani teď. Schoulela se do klubíčka a začala brečet. Za pár minut, když vystupovala z autobusu a hleděla na svou školu, říkala si, co jí dneska ještě potká.
Došla do třídy jako šedá myš, které si nikdo nevšímá, ale když do ní vstoupila, čas jakoby se zastavil. Všichni se zase otočili a hleděli nad ní, jakoby měla nad sebou nějaký kouř, temnotu nebo něco, co ji hlídá, ale ona to nevidí. Aspoň jí to tak připadalo. Aji učitelka přehrabující se ve skříni tak působila. Sedla si na místo a vyndala si učebnice. V tom přišel její spolužák, George, opřel se rukama o její stůl, hodil na ni vržadedný pohled svýma černýma čočkama a prohlásil " Být tebou, dávám si majzla". Čekala, že ještě něco řekne, ale stačila odpovědět jenom "Ale..!" a George byl fuč i s jeho blbými kecy, kterých se měla Bella bát?!

A je to v háji.

3. května 2012 v 16:02 | Kulenka |  Diary
Tak po nějakém čase zase píšu do této rubriky alias něco jako deník. A jako obvykle to bude o ničem.
Když o víkendu začalo strašně foukat, byla jsem trochu zklamaná, jelikož jsem si říkala, že už konečně bude teplo a budu se moc za pár dní koupat v bazéně, ale nakonec to všechno přešlo. Nejlepší je, že když je moc teplo, nadávám, když je zima, tak taky :D :D Tak to přešlo a já byla ráda, že můžu už konečně vyjít ven v kraťasech a tílku. Bylo něco okolo 30 stupňů, takže horko bylo pořádné, to trvalo ale asi jen 2 dny. Teď je čtvrtek. Ráno bylo ještě hezky, tak jsem si říkala, že si odpoledne do hudebky vezmu kraťasy, nojo, jenže když jsme vycházeli ze školy, začalo se mračit. Došli jsme se sestrou domů a PŘEKVAPIVĚ začalo strašně bouřit, blesky a pršet. No řekněte, čekali byste to? :D Najednu stranu mě to naštvalo, že se to počasí zase zkazilo, ale na tu druhou ne. Mám bouřku strašně ráda-ty blesky a ten zvuk mě fascinuje. a Nejraději na ní mám tu vůni-pro někoho smrad. Teď jse doma. Měla jsem jet do hudebky, ale díky té bouři, která už přešla :D jsem nejela.