A je to v háji.

3. května 2012 v 16:02 | Kulenka |  Diary
Tak po nějakém čase zase píšu do této rubriky alias něco jako deník. A jako obvykle to bude o ničem.
Když o víkendu začalo strašně foukat, byla jsem trochu zklamaná, jelikož jsem si říkala, že už konečně bude teplo a budu se moc za pár dní koupat v bazéně, ale nakonec to všechno přešlo. Nejlepší je, že když je moc teplo, nadávám, když je zima, tak taky :D :D Tak to přešlo a já byla ráda, že můžu už konečně vyjít ven v kraťasech a tílku. Bylo něco okolo 30 stupňů, takže horko bylo pořádné, to trvalo ale asi jen 2 dny. Teď je čtvrtek. Ráno bylo ještě hezky, tak jsem si říkala, že si odpoledne do hudebky vezmu kraťasy, nojo, jenže když jsme vycházeli ze školy, začalo se mračit. Došli jsme se sestrou domů a PŘEKVAPIVĚ začalo strašně bouřit, blesky a pršet. No řekněte, čekali byste to? :D Najednu stranu mě to naštvalo, že se to počasí zase zkazilo, ale na tu druhou ne. Mám bouřku strašně ráda-ty blesky a ten zvuk mě fascinuje. a Nejraději na ní mám tu vůni-pro někoho smrad. Teď jse doma. Měla jsem jet do hudebky, ale díky té bouři, která už přešla :D jsem nejela.


Je květen, údajně lásky čas. Upřímně? Už mě to vážně vadí. Každej všude cpe 1.máj...Otázky, jestli jste si dali pusu mě už se*ou. Ani nevím, ale moc na to nevěřím. Proč všichni dělaj z května láskový měsíc? Ostatně ho mohli udělat i z března, listopadu nebo října..ale protože všechno kvete...Bože!
Poslední dobou mi taky vadí ona slavná skupina chlapců One Direction-áááááá! Zblázněte se z nich! Ano, taky jsem byla jednu chvíli na ně dost ujetá, ale nebyla jsem ta ona "directionerka". Avšak poté, co udělal kámoška do hudebky o nich referát, začal jsem je skoro ensnášet. Došlo mi, že ti kluci ani moc neumí zpívat a všichni je poslouchají jen kvůli vzhledu-moc hezcí ale taky nejsou(to říká ta pravá, která neumí zpívat ani hezká není-ukamenujte mě!) Ale prostě už jsou nacpaný úplně všude! Doslova!
Po citové stránce jsem tak nějak..nevím..Přijdu si nějaká divná. Ne bez energie, ale že bych jí měla nějak moc to zas taky ne. Když jsem nedávno začala s kámoškama ze srandy koukat na horoskop, tak jsem se toho celkem chytla. začalo mě to děsit. Proč? Vycházelo mi to. Když jsem si v pondělí s kámoškou asi 3x vyložila karty, vychýzeli mi karty, která dávali dohromady stejný smysl, pořád jsme slyšeli nějaké zvuky a pak se mi doma z ničeho nic otočilo a zavrzalo zrcátko, což mě začalo dost děsit! Taky poslední dobou se něčeho bojím, každého kroku, co udělám nebo že udělám nějakou chybu, která se už opakovala, že udělám něco, čeho budu litovat, ale na jednu stranu zase něčemu věřím a cítím to, i když zrovna u mě a v mém postavení je to dost divné, naivní a nereálné, že by se něco takového mohlo stát zrovna mně.
10.května je unás zase Den matek a nebyla by to naše třída, kdybychom neměli nějaká představení. Tentokrát jsme do toho šli s chutí, protže jsme dostali nápad, který se ujal a ohromně nás všechny baví. Hrajeme pár reklam z televize. je nás 9 žáků, takže to akorát vyšlo, i když je to chvílema divné. Je to jakoby o rodině, která žije z reklam, takže já někdy hraju babičku, maminku nebo dceru..:D Nakonec jako poslední číslo jsme prostě museli udělat "tanec" na písničku "Jsi moje máma" od "Lunetic". Musím říct, že i když to nevidím z pohledu maminek, vypadá to komicky a úžasně :D
No nic, asi budu končit. už nevím co bych dál napsala. Nakonec přidávám momentálně oblíbenou písničku od momentálně oblíbené kapely a fotku :) Ahoj :)
MMomentka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama