Srpen 2012

Krvavé slzy štěstí

31. srpna 2012 v 21:44 | Kulenka |  Everything
Zavřít dveře , zamknout na dva západy , zavřít okno , zatáhnout záclonu . Koupelna . Jediné místo , kde si mohla Sabina píchat . Jediné místo , kde to všechno po sobě mohla uklidit aniž by si někdo všimnul , že si píchá heroin . To , že si píchá háčko , ale nebylo zdaleka všechno .
Konečně sama doma uvězněná ve vlastním světě si Sabina sedla na modré kachle uprostřed koupelny co nejblíž k umyvadlu . Porouhlídla se kolem sebe , kde nic , tu nic . Začala šílet . Vlasy si rvala jako nic , kramařila , kde se dá , převrhla všechny skříňky , co tam byly , strhla záclonu z vany a řvala . Otevřela skříňku , co byla nad umyvadlem . Ulevilo se jí . To , co hledala tam leželo . V malé krabičce podobné krabičce od sirek .Vzala ji , skříňku nechala otevřenou a selda si na zem . Z krabičky vytáhla žiletku a nastavila levé předloktí . Zalilo jí horko . Bolest , kterou cítila , ji uvolňovala . Zaryla hlouběji . Křeč , která následovala , ji nutila zaříznout se ještě hlouběji . Zmocnil se jí pocit uvolnění , na nic nemyslela , nic jí nechybělo , nic jí netrápilo . Bylo jí fajn . Podívala se směrem dolů . Na ruce a kolem ní louže krve , ve které se útápěla . Rána , která se tyčila na její ruce byla hluboká , nejhloubější , kterou kdy měla . Byla na sebe hrdá .

Poslední den prázdnin

31. srpna 2012 v 19:44 | Kulenka |  Everything
Ano , sice po dnešku následuje ještě sobota s nedělí , ale to je víkend , ten se nepočítá :D . Pátek 31.sprna , poslední den prázdnin , který si můžem pořádně užít . Pak už jen dny plné školy a učení.. Tento den se mi v hlavě přetáčí celé prázdniny , co jsem prožila , co se mi stalo , na co přišla.. Byly zvláštní , vyjímečné a přesto zkončily na bodě mrazu . Myslela jsem si , že skončí jako vždycky-budu veselá někde u bazénu nebo s kamarádkou venku , s kamarádkou jsem byla , ale u nás doma , u bazénu jsem taktéž nebyla skrz hnusné počasí , které tento den zkazilo . je to poslední pátek v těchto dvou měsícíh , tudíž se pořádají různé letní párty na zakončení letošního léta právě dnes , ale buďto jsou přesunuty do budov nebo jsou zrušeny . Hodně lidí je z toho sklamaných , protože si chtěli užít . I já bych chtěla , ale rodiče by mě nepustili , je mi teprv 14 a ani by se mi moc nechtělo ..

Red Hot Chili Pepers

27. srpna 2012 v 18:26 | Kulenka
Tato kapela má vystoupit dnes večer v Praze a upřímně-závidim všem , co tam jdou , proože tahle kapela je jedním slovem prostě FAMÓZNÍ !!! Tuhle kapelu mám ráda především proto , protože každá z jejich písniček je něco nového , naplní Vás energií nebo smutek . Jak já bych si přála tam být ! Tahle kapela funguje už téměř 30 let , takže má na svém kontě mnoho desek -i prodaných , tak i singlů . Mezi nejznámější patří např . Snow , Under The Bridge , Can´t stop nebo Dani Calironia..Je jich spousta . Poslední dobou jsem si od nich velice oblíbila song 'Brendan´s death song' . je velice melodický a poklidný , takže nečekejte nějaký rockový nářez .
Tak co , Líbí se Vám písnička ? :)

"Jdeme dál "

27. srpna 2012 v 18:16 | Kulenka |  Weekly topic
Jdu dál cestou svou ,
nemalou , namáhavou .
Ty nelehké překážky ,
ty slzy proplakané ,
srce rozbušené ,
Stále dokola přemýšlím ,
co jsem byla , jsem a co budu zač .
Neptej se , zda-li můžeš vztoupit ,
neptej se , zda-li zkrotíš můj sen ,
jenž je jak nezkrotitelný den .
Můžu snít ,
můžu psát ,
ale ne se smát .
Můžu pracovat ,
můžu ubližovat ,
ale ne milovat .
Můžu pít ,
můžu jíst ,
ale Tebe nikdy nebudu mít .
Nic jiného mi nezbývá ,
zvykám , trpím , pláču ..
přes špatné švihadlo skáču .
Chci vrátit ten čes ,
kdy málé mrtě chodívalo ,
ničím se netrápilo .
Bohužel .
Život jde dál . a my s ním ..


Profily

26. srpna 2012 v 20:47 | Kulenka |  Diary
Nedávno jsem si založila několik nových profilů , tak jsem si říkala , že sem dám na ně odkazy , kdyby někdo chtěl .
Mimochodem-na BG už nejsem jako "Bee" ale jako stará dobrá Kulenka..:)

24.srpna

24. srpna 2012 v 20:42 | Kulenka |  Diary
Měla jsem napsané zhruba 20 řádků textu o mém budném životě , ale smzala jsem je . Byly tam akorát kraviny nedávající smysl- ne že by tohle nějaký smysl mělo . Když se tak zpětně otáčím zatím , co jsem v poslední době prožila , na co jsem přišla , co získala a ztratila ..Získala jsem dost dobrou kamarádku , ztratila kamaráda-budu hnusná , ale nevadí mi to . Už teď nevím , co psát , protože z poslední doby mám totálně vymytý mozek . Nic mě nenapadá , sotva přemýšlím a odpovídám ..Asi jsem vystresovaná ze školy , netuším .
Dneska jsem měla jít se podívat na trénink fotbalistů s kamarádkou , ale plány se změnily ještě včera večer . Napsala mi dlouholetá kamaráda , jestli nechceme se sestrou přijet , že bychom nafotili pár fotek . To jsem prostě nemohla odmítnout ! I přes to dusnou a horko , která nás celý den pronásledovalo , jsme se zasmáli a nafotily skvělé fotky . Nejdřív jsme měli namířeno do parku . Krásná zeleň a na jednom místě šutry . Přišli jsme na začátek parku , položili věci na jedno místo do trávy a promýšleli první fotografii. Za chvíli tam přišel kluk s holkou , sedli si na lavičku , která byla opodál a zírali na nás jao pes na kočku . Když na nás špatně viděli , tak se naklonili a zírali dál . Netuším , proč na nás zírali-to jsme byli tak vtipné ? ..Po chvilkovém focení v trávě a u stromu jsme se přemýstili na kameny na kopečku a poté ke jehličnatým stromečkům . Měli jsme namířeno i na železniční koleje , takže hurá přes půlku města za nimy ..Hm , přišli jsme tam a ono nebylo možné fotit ! Chtěli jsme jít i do starého schátraléh baráku , co byl hned od nich , ale asi se tam nemohla-nebo-li-báli jsme se tam jít , protože na něj každý viděl . Tak jsme šli přes koleje a ejhle..Vidíme staré vagony jak stojí mimo železnici..Vydáme se za nima ..Nafotíme pár krásných fotek se strachem , že nás někdo sprdne , proč tam jsme se , ale nikde nikdo . Vracíme se zpět , když v tom jedou nějací kluci na motorce , jeden z nich na nás mával a pořád se za námi otáčel , takže nevím , jestli nás znal nebo ne ..Poté už jsme se konečně vydali domů ke kamarádce , kde nás čekalo jídlo a naši rodiče ..Chvíli jsme si prohlíželi výtvory , upravily je a jeli domů ..
tady je pár fotek :)
Galerie

"Máma"

20. srpna 2012 v 21:58 | Kulenka |  Weekly topic
Maminka . Ona byla první , kdo nás uviděl , když jsme se narodili , kdo chytil naši hlavičku do svých oproti nám obřích rukou , ona byla ta , kdo nás porodila ..Maminka . Hlavně ona prochází s náma celý náš život-od novorezeňata přes pubertu až do stáří ..
Když teď tak nad tím přemýšlím..Naše maminky mají s námi hodně práce . Ať už je máme rády nebo ne . Učili nás chodit , jíst , místo nočníku chodit na záchod , pro nás mnohdy velký a vysoký . Učili nás první krůčky a první slůvka , učili se snámi , když jsme byli v první třídě číst , psát a počítat .. MY děti jsme pro naše maminky jeden velký maratón. Pořád se honí sem a tam jen kvůli nám ..
Zatím jsem o nich mluvila v dobrém světle , ale není všechno zlato , co se třpytí . Mámy můžou být i zlé . Nechtějí nás-buďto nás dají na adopci nebo interupci ( avšak záleží , z jakého důvodu ) , můžou nás týrat psychicky nebo fyzicky , ale podle mě , když je týrání fyzické , zasahuje to dost i do psychiky . Můžou nám ledacos zakazovat neprávem a nebo jen z principu ..

Upeč si : Domácí Anglické Rohlíky

18. srpna 2012 v 20:32 | Kulenka |  Everything
INGREDIENCE
Těsto : 175ml vlažné vody
120ml vlažného mléka
1 lžička cukru
1,5 lžičky soli
2 lžíce sušené bramborové kaše
400g hladké mouky
1 kostka čerstvého droždí nebo 2 lžičky sušeného

na povrch : trochu oleje
grilovací koření
anglická slanina
kousek tvrdého sýra

GIFYO-Můj výtvor

17. srpna 2012 v 21:56 | Kulenka |  Everything
Tak , po dlouhé době se mi konečně podařilo vyrobit video v tomto "programu" ..Není to sice nic extra a ta kvalita webky je příšerná , ale co.Trochu nepovedené ...Hezký zbytek večera :)
http://www.gifyo.com/LadyLee86829089/5234499/

Hladomor

11. srpna 2012 v 21:28 | Kulenka |  Everything
Hladomor . To , co MY obyčejní lidé neznáme . Chleba , vodu , pití , rohlík ,nedejbože kuře nebo něco podobného... Tohle nám přijde jako normální jídlo , které jíme v podstatě pořád , nehledě na to , že některým lidem na této planetě trpící hladomorem to přijde jako nehorázná vzácnost , kterou si může dovolit málokdo . To , co máme my je luxus , ale nám to nepřijde . Jdem do krámu a kam se podíváme - JÍDLO . Kam se podívá dítě v Africe - pustá plocha desítky kilometrů široká , plná prachu a písku s místy malých keříků . Jídlo a voda nikde . Když už najdou vodu , je buďto špinavá nebo šíleně drahá .
Žít v těchto podmínkách je pro nás něco nepředstavitelného , jak už že my máme střechu nad hlavou a jídlo s vodou a oni jsou nejšťastnější člověk pod Sluncem , když přežijí další noc . Čím víc nad tím přemýšlím , tím víc je to smutné . A ještě víc smutnější je , když zapřemýšlíme nad tím , jak nejen čeští politici rozhazují peníze jakoby to byl papír , korupce (viz. Rath ) , jak se zvyšují daně atd atd a v zápetí zapřemýšlíme nad tím , jak lidé v Africe trpí