Září 2012

Tester : BB cream od Dermacol

15. září 2012 v 17:38 | *Léňa |  Lady
Jelikož od pndělí tady dva týdny nebudu a nevím , zda tady budu zítra , jelikož odlétám pryč , tak malou recenzi napíši právě teď . Mimochodem- odteď se budu podepisovat pod jménem *Léňa .


Je to zhruba 3 dny zpátky , co jsem s maminkou a sestrou šli do DM drogerie s tím , že dokoupíme pár věcí . AVšak jsem tam narazila na vzorek make-upu od Dermacol . BB cream . Je uložený v sáčku v takových papírových placičkách .
Make-up slibuje : 8 v 1
→ Hydratuje -napůl splňuje
→ Sjednocuje tón pleti -ničeho jsem si nevšimla
→ Kryje nedokonalosti - nesplňuje
→ Rozzáří - napůl splňuje
→ Podporuje regeneraci - nevšimla jsem si
→ Zklidňuje - nevšimla jsem si
→ Zlepšuje pružnost pleti - nesplňuje
→ OF 30 - nesplňuje

Garnier PureActive

11. září 2012 v 18:25 | Kulenka |  Lady
Tuto 'věcičku' jsem chtěla použít , protože bratr i sestra si ho chválili . Když , řekněme , že krabičku , otočím , tak se dočtu , že by mě to mělo zbavit všechno nedokonalostí na pleti a pleť by měla jen zářit . Je tam psané , jakého výsledek by měl být , ale za Boha jsem nemohla najít , kde je napsané , jak často se to používá , takže to používám obden , každý den nebo nikdy :D Krabička obsahuje hmotu a hřebínek , který by Vám měl odstraňovat odumřelé póry . Ten hřebínek je příjemný , to se musím přiznat :D Ačkoliv nevím jak ostatní , ale já osobně jsem od toho čekala víc . Možná je to tím , že to nepoužívám pravidelně nebo to není vhodné na mou pleť .

Balea : Balzám na vlasy

10. září 2012 v 20:23 | Kulenka |  Lady
Na tento balzám jsem přišla , když jsem byla u sestřenky . Měla jho jen trochu , tak mi ho přenechala . Poté , co jsem ho vyzkoušela jsem nemohla uvěřit vlastním očím . Tak jemné vlasy jsem snad v životě neměla ! Slibuje jemné vlasy a to dodržel . Tak si teď pročítám recenze a většina lidí je sklamaných . Tak mi lidi řekněte , co s tím děláte . Umíte to vůbec používat ? ..Doporučuji :)

Udělej si : Lečo

4. září 2012 v 21:41 | Kulenka |  Everything
Nevím , jestli tento pokrm je známý nebo ne , ale jelikož jsem ho dneska připravovala , rozhodla jsem se , že ho dám i sem . Název i ingredience nevypadají zrovna vábně a chutně , ale věřte mi , je to skvělé , ale samozřejmě , každý máme jiné chutě . :-)
POTŘEBUJEŠ :
olej
1 cibuli
papriky ,
rajčata
točený salám
sůl , pepř , vejce -----------Vše dle potřeby a chuti .