Říjen 2012

Origami

24. října 2012 v 21:47 | *Léňa |  Everything
Vůbec nevím , jakým způsobem jsem se k němu dnes dostala , ale z ničeho nic jsem začala skládat . Nejdřív psa , kočku , pak nějakýho ptáka a nakonec srdíčko . Musím Vám říct , že ten pták byl z toho nejpracnější , jako začátečníkovi mi trval něco málo před půl hodiny , ale docela se mi povedl . I to srdíčko . Tak bych se Vám chtěla pochlubit , jak jsem dopadla Smějící se Bylo to lehké , i těžké , záleželo na pasaži , ale baví mě to .

"Něco je špatně .."

24. října 2012 v 19:18 | *Léňa |  Weekly topic
Je páteční noc . Sedím na posteli prostřené černým povlečením . Temno okolo mne , světla ztlumená . Mlátim do zdi hlavou , už díru velkou mám udělanou . Deprese se mne zmocnila na celé čáře . Celé hodiny v pokoji uzavřené , v posteli proležené . Brečím , řežu se , zabít se snažím . Proč ? Můj život stojí za kulový . Nic mi nevychází , kluci jsou svinstvo . Důvod , proč začínám brát drogy . Ten pocit úlevy , když vjede jehla mi do ruky . Miluju pocit blaženosti . Vše házím za hlavu . Vše mi je jedno .

'Slečna tvořivá' aneb výrobky z fimo hmoty a křišťálové pryskyřice

23. října 2012 v 20:22 | *Léňa |  Style
Naušnice , přívěsky , různé doplňky a nejen to dokáže tato slečna vyrobit z fimo hmoty nebo křišťálové pryskyřice . Tato moje kamarádka se jmenuje Lucka . Když jsem uviděla její výrobky , nestačila jsem se divit a hned jsem si 2 páry naušnic musela taky koupit . Spongeboba a meme face . Ona ale dokáže mnohem víc ! Naušnice jako koláčky , zmrzlinu , vrtulníky , čokoládu , meloun , přívěsky ve tvaru 'peace' , superman i prstýnky z dávné doby . Udělá Vám to , o co si požádáte . Cena není vysoká , jak byste si mohli myslet-je nižší než kde jsem doposud viděla .
MŮŽU JEN VŘELE DOPORUČIT !!! TAK OBJEDNÁVEJTE !!!
http://www.facebook.com/pages/Sle%C4%8Dna-tvo%C5%99iv%C3%A1/237849592920922?notif_t=fbpage_fan_invite
http://sweete-creates.blog.cz/

http://www.fler.cz/slecna-tvoriva

Sekty

18. října 2012 v 19:24 | *Léňa |  Everything
V zeměpise se právě učíme o náboženstvích a tak a kamarádka měla sekty a nová náboženství . Když nám z prezentace vyprávěla o různých sektách , nestačila jsem se divit , jaké praktiky , dogmy a rituály provozují . Často jsem si říkala , jak se k nim může někdo přidat . Dechberoucí . Pro ty , kteří zastupují nějakou sektu nic nemám , ale sama bych se k ní přidat nemohla , i když někteří 'leadři' umí tak dokonale vymýt Váš mozek natolik , že Vám bude úplně ukradené , co jste říkali .
A teď něco málo o těch nejznámějších sektách :

Upeč si : Ovesné placičky

17. října 2012 v 19:08 | *Léňa |  Everything
Většina lidí by mohlo říci , že jelikož jsou to placičky ovesné , že to bude hnusné , i já jsem si myslela , že to nebude chutnat zrovna dobře , ale po ochutnání jsem změnila názor . Jsou velice chutné a jednoduché .

Potřebuješ :
250g rozinek
250g ovesných vločke
150g másla
100g cukru
1 vanilkový cukr
2 vejce
půl prášku do pečiva


Rozpustíme máslo , do toho zamícháme vločky a rozinky . Potom ušleháme vejce s cukrem , přidáme vanilkový cukr a prášek do pečiva . Poté vše zamícháme a na pečící papír uděláme placičky (pečící papír můžete potřít olejem , aby se nepřipekly ) . Na receptu bylo psané 7-10 min.. Já to při 180°C pekla 20-30min .
Omlouvám se , že nemám fotku , ale omylem jsem ji smazala jak z počítače , tak z foťáku a než jsem stihla vyfotit další , byly všechny snězené .

Městem posedlí :Světoví graffiti stylmakeři v GHMP

12. října 2012 v 20:03 | *Léňa |  Style
Ve středu 10.10 začala v Galerii hlavního města Prahy začala výstava street artu a graffiti . Šlo o to , že se sešli umělci z celého světa- vyjímkou není ČR- a provedli na stěny NG svoji tvorbu . Ať už spreji , barvami , fixami nebo papírem vytvořili různá neskutečná díla , která berou dech . Říkají si 'writeři' a svojí skutečnou indentitu nechávají zapuštěnou v anonymitě . Tito umělci jsou známí po celém světě , avšak my je znát nemusíme . Bylo to nezapomenutelné vidění , na které jen tak nezapomenu . JEDINĚ DOPORUČUJI !

LOP 2012

5. října 2012 v 16:04 | *Léňa |  Everything
Sice jsem přiletěla už v pondělí , ale píši až teď , za což se omlouvám .
LOP-Léčebně ozdravný pobyt . Je to 5 dní , co jsem se z něho vrátila . Přesněji řečeno-vrátila jsem se z Řecka . Byly to dva týdny plné zábavy , poznávání něčeho nového , ale i nepříjemných chvil s naší vedoucí . Původně jsem psala o tom , jak to vypadalo , ale po čtvrt hodině mi došlo , že by ten román nikdo nečetl .
Na LOPu jsem byla 15 dní -od 17.září do 1. října . Byla to nová zkušenost , která se mi nikdy předtím nedostavila a jsem šťastná , že jsem tam mohla být . Letěli 2 lety -cca 300 dětí . Bylo 30-31 oddílů po 9-10 dětí a několik pavilónů , ve kterých se bydlelo . Mám dojem , že to bylo A-J ( nebo K ) . Každý den probíhal tak , že budíček byl někdy v