Listopad 2012

Recenze : Miss Sporty -Clubbing Colors -laky na nehty

29. listopadu 2012 v 18:19 | *Léňa |  Lady
Když jsem dostala od sestřenky lak z této kolekce , nadchnula mne nejen sytá barva , ale i výborně velký štěteček , který jsem opravdu uvítala . Ihned jsm ho musela vyzkoušet . Nanesla jsem na nehty první vrstvu a nehet byl lakem celý pokrytý a barva byla okamžitě sytá a viditelná . Je to rozdíl oproti jiným lakům (Basic) , kde jsem nanesla snad 4 vrstvy a lak jakoby tam nebyl . A když už byl , tak byly vidět mnohé čáry od tažení štětečku . Další plus těchto laků je jejich dlouhá výdrž . Vydrží více než 4-5 dní a to si myslím , že je více než uspokojující . jiné laky se loupou hned druhý den . !!! DOPORUČUJI !!!

PLUS : Dlouhý výdrž , velký štěteček , syté barvy , rychle zasychá
MÍNUS : Žádné jsem nenašla .
Cena : 40Kč

Vánoce Vánoce přicházejí ..

27. listopadu 2012 v 18:12 | *Léňa |  Everything
Sotva polovina listopadu a všude nám začínají připomínat Vánoce . V rádiích , letácích , televizi..dokonce i ve škole ! Teď je konec listopadu a na E2 hrají jakési vánoční koledy , díky kterým upozorňují na dárky . V létácích je vánoční výzdoba a rádoby slevy . Už kvůli tomuhle nemám Vánoce ráda . Všude samý blázinec .
Včera večír začala máma dělat těsto na perníčky a já jí s tím pomáhala . perníčky mám ráda , ale pořád mi to připomíná Štědý den .. Odbočila jsem . Vnoce jsou svátky , o kterých máme být s rodinou doma pohromady , ale co když jsou rodina i mý přátelé ? ..
Vánoce vánoce přicházejí , šťastné a veselé..♫ Ach ano , koledy . Každoroční tradice , kterou málokdo má rád . Délybohu , že v naší rodině už jen hrajou v rádiu a nemusíme je zpívat . A k vánočním koledám patří i vánoční písničky od známých interpretů . Každý rok má skoro každý jednu takovou . Nedávno jsem slyšela písnišku Štědrý večer nastal od Xindla X . Není zas tak špatná . Xindl X je poněkud zvláštní .
Jak se Vám tato písnička líbí ?

Cernit / Fimo

21. listopadu 2012 v 18:39 | *Léňa |  Everything
Fimo , cernit , premo ..jedny z mála hmot o kterých jste už určitě slyšeli-aspoň ofimo hmotě , protože ta je asi nezjnámější z těch všech . Avšak ani já jsem neodolala a protože mě to už dlouhou dobu lákalo , musela jsem si jednu z nich pořídit . Pořídila jsem si cernit za cenu asi 45Kč (Fimo stojí kolem 70Kč) .
Jsou to polymerové hmoty ze kterých lze dělat různé věci-postavičky , naušnice , prstýnky , roztahováky , přívěšky .. Hmota se zapéká v troubě - centrit v horkovzdušné při 100°C 30min . V normální troubě při 120-130°C 20-30 min . Poté , co hotový výrobek vytáhnete z trouby ho ihned ponořte do studené vody . Já to ještě dávám do mrazáku , ale o tom tam nic psané není .
Prácě je velmi jednoduchá a není pracná . Jenom záleží na tom , co děláte .
Já jsem si vyrobila roztahovák a sestra netopýra . (Fialová je sestry)


!! HLASUJ !!

19. listopadu 2012 v 20:31 | *Léňa |  Diary

HLASUJ PROSÍM PRO KAPELU 'THE SHOOKIES'
http://www.munie.cz/soutez-kapel-hlasovani


Polyvore sets

18. listopadu 2012 v 18:06 | *Léňa |  Style
Nedávno jsem narazila na stránku Polyvore , kde si můžete vytvořit se vlastní 'outfity' . Ani já jsem neodolala a pár jsem si jich vytvořila . Líbí se mi , že na těchto stránkách mje široký výběr jak z riflí , halenek , sukní , tak z šatů , kabátů a doplňků . Snad se Vám budou líbit .
3x

'Moje osobnost'

14. listopadu 2012 v 19:09 | *Léňa |  Weekly topic
Každý člověk žijící na této planetě má osobnost . Ať už je mladý nebo postarší , chytrý nebo hloupější , černý , mulat nebo bilý , malý nebo velký , ať už je z Evropy , Asie nebo Austrálie.. Každý z nás je nějaký . Jeho osobnost udává , jaký je . Jak se chová , jak reaguje , jakého jsou jeho názory . A právě osobnost je to , co většina lidí si myslí , že když se někdo nechová dle jejich představ , že ji nemá . Omyl .
Osobnost . Má ji člověk hodný a milý , nebo i krutý , takže osobnost mám i já . Těžko popsat , jaká je moje osoba , protože já.. Já jsem nikdo . Moje osobnost spočívá v hledání sebe samé . Páč jsem stále malé uřvané dítě. Chtěla jsem napsat , jaká je moje osobnost , al v tuto chvíli mě napdla jen jedna věc , tudíž se ptám - KDO JSEM ? CO JE MOJE OSOBNOST ? .. Jednou ji najdu , ale ne úplnou . Nikdo neví , jaká je jeho celá osobnost , i když si bude říkat , že ví . Ale jen můj názor .
Jaký máte na to názor Vy ? jaká je podle Vás Vaše osobnost ? :)

Můj typ : Nehty se třpytkami

5. listopadu 2012 v 18:16 | *Léňa |  Style
Původně jsem měla v plánu si 'vyrobit' nehty zvané 'ombre nails' , ale po několika marných pokus jsem to vzdala , proto mám nehty se třpytkami .
Potřebuješ : 1 lak narevný (můžeš i průhledný ) , třpytky a průhledný lak .
Nehty si nalakuješ libovolným barevným lakem . Necháš uschnout a poté přelakuješ každý lak lakem bezvarvým , na který naneseš třpytky dle Tebe . Já zvolila obprst . Nehty oklepeš , aby zbylé třpytky zmizely . A je to . Je to primitivní , ale co .


"Jedno slovo"

3. listopadu 2012 v 18:08 | *Léňa |  Weekly topic
Jedno slovo..Co se mi při tom vybaví ? ŘECKO ! Všechny ty vzpomínky - dobu , kterou jsme trávili u moře , kde jsme drbali o klucích nebo o naší příšerné vedoucí , kde jsme skoro celý oddíl četli knížky , kde jsme se nejvíc nasmáli ; na ty večery , které jsme protancovali na discotéce , na ten večer , kdy mě chtěla dát kámoška dohromady s jedním klukem , co se mi líbil , z čehož byl tak trochu trapas ..Na večer , kdy jsme zkoušeli záklopku na talentovou soutěž (na kterou nás vedoucí donutila ) a před všemi , co tam byli , jsme sletěli a chytli neuvěřitelný smích . Vzpomínám na náš pokoj s tou nejlepší osobou♥ a mojí sestrou . Tolik jsme se nasmáli , tolik toho v něm prožili ! Kdybych si mohla vybrat , jestli tam pojedu s jinými lidi nebo s těmi samými , neváhala bych , má odpověď by zněla , že s těmi samými . Byli to ty nejlepší holky , co jsem tam poznala ! Byli jsme neuvěřitelný oddíl , který si začal nejvíc rozumět , až když jsme museli všichni domů . S brekem jsme odcházeli z letadla k rodičům ..