Prosinec 2012

blogspot.com

30. prosince 2012 v 22:08 | *Léňa |  Diary
Přemýšlím, že bych blog předělala nebo v něm pokračovala na blogspot. com . Co myslíte ? :)

Ohlédnutí 2012

30. prosince 2012 v 20:01 | *Léňa |  Diary
Někdy bych si přála být kouzelná víla , která mávnutím ruky zpraví to , v čem udělala chybu , která mávnutí ruky změní svět jen na dobře , která... Mohla bych o tom klábosit celou věčnost , ale .. Kdyby nebylo zlo , nebylo by dobro . Kdybychom nedělali chyby , neponaučili bychom se z nich . a z chyb a ponaučení se jako každoročně stal rok i tento . Když se pak zpětně vracím , byly momenty , které bych nejradši vymazala z paměti , ale byli i takové , na které budu nadosmrti vzpomínat ! Nejtragičtější období bylo asi léto , ve kterém jsem poznala nového člověka , kterého bych nejradši neznala . Ale 'poznala' jsem i člověka , se kterým se doteď vídáme a tohohle vážně nelituju . Viď J Bylo to celkem zajímavé léto a díky pár dním , kterým jsem byla přiopilá , je ještě horší..
Nastal školní rok a ze mě se stal deváťák . Nedá se říct , že bych z toho byla přímo nadšená , protože ti , co minulý rok odešli , nejen mně chybí . Navíc na nás dopadá spousta povinností jako je hlídání mladších ročníků , chodit za čerty , mikuláše a anděli , zorganizovat školní ples , připravit občerstvení na mik. besídku atd atd ..Nebaví mě to :D
Nastalo září a já se sestrou jsme letěli do Řecka na ozdravný pobyt . Až na vedoucí to tam bylo úžasný a díky němu jsem tam potkala spoustu nových lidí a mezi nimi i kamarádku , které si vážím . (Kdo můžete , zkuste se přihlásit ) . a můj život začíná být opět nudný . Stereotyp . Často si říkávám , jestli to bude takhle nadále nebo se změní k lepšímu ?!
A jak hodnotíte tento rok Vy ? :)
Ta i Vám , milí čtenáři , bych chtěla popřát všechno nejlepší , hodně štěstí , zdraví a co nejvíce splněných snů do roku 2013 :)

Recenze : Miss sporty.řasenka Lash millionare ; tekuté oční linky E.L.F

27. prosince 2012 v 21:06 | *Léňa |  Style
Jelikož používám buďto tekuté nebo gelové linky a tekuté už mi došly , koupila jsem si nové od značky E.L.F . Zrovna měla obrovské slevy a tyto jsem pořídila myslím za 30Kč . Což mi přijde jako skvělá cena ! Rozhodla jsem se pro klasické černé , protože ty , si myslím , využiji více , než nějaké barevné .
Když se mi poprvé dostaly do ruky , byla jsem ráda , že vypadaly totožně jako na obrázku . Ale absolutně mě uschvátil štěteček , kterým se linky nanáší . Za ty linky , co jsem měla před ním je tenhle nejlepší . Je krásně měkký a strašně dobře se s ním nanáší . Jednozačne plus ! Poté je i dobrá výdrž . Pro mne uspokojivá .
Cena
Výdrž
štěteček
Žádné jsem nenašla
Někdo prostě jen nechápe..

27. prosince 2012 v 19:48 | *Léňa |  Diary
Dneska jsem byla po dlouhé době s kamarádkou na bruslích , na kterýcj jsem asi 2 roky nestála . Tudíž jsem se těšila , že se naučim bruslit , protože to moc neumím . Když jsme přišli na bruslák něco málo po 2. hodině , mysleli jsme si , že tam bude málo lidí , ale tuhle větu si asi řeklo lidí dost , protože tam bylo lidí jak cip .
Konečně jsem na nich stála a byla odhodlaná 'vyrazit' . Sama jsem se divila , že mi to celkem šlo na to , jak mi to šlo před dvěma lety , protože se mi v jednom kuse rozjížděly nohy . Těch lidí tam bylo nehorázné množství-byli tam i tací (s prominutím ) hovada , kterým bylo úplně fuk , že tam jsou i jiní lidi a bez problémů si to řítili rychlostí draka přes celý bruslák a kdyby vás schodili , je jim to jedno , ale byli tam i tací , kteří brali ohled na osatní , zvlášť na malé děti , které se to teprv učily . Po chvíli se ohlásila změna změna směru jízdy . Většina lidí se obrátila , ale byla i spoustá jedinců , kteří asi prostě nechápou , co znamená 'změnit směr jízdy' !! Ale za to , že jsme platili stovkou a pokládní nám vrátila korun 125 , se vážně vyplatilo . Bruslení zadarmo , no nechoďte ! :D
A proto věta dne zní : 'Někdo jen prostě nechápe , co znamená "změnit směr jízdy"' !
A CO VY ? BRUSLÍTE ?)


Můžete očekávat !

25. prosince 2012 v 21:03 | *Léňa |  Lady
Tohle bude malý informativní článek , co můžete v nejbližší době očekávat . V prvé řadě bych chtěla napsat recenzi na brvu Palette mousse color , odstín fialová ; laky na nehty od značky Oriflame , recenzi na pudr a tekuté linky od značky E.L.F , na řasenku a stíny od Miss Sporty , na knížku o psychologii od Pavla Říčana , která je psána formou ušebnice , na voňavku a parfém od B.U ..snad j to zatim všechno :) Těšte se !

Fejeton ? Asi ne .

23. prosince 2012 v 21:17 | *Léňa |  Diary
Venku je počasí na draka . Když jsem tam dneska byla s kámoškou a kámošem , myslela jsem , že mi umrzne obličej . Padající zmrzlé vločky na můj obličej nebyly vůbec příjemné , kor když máte culík a čelenku . Už nikdy . Měla jsem s sebou i našeho jezevčíka , kterého jsem upřímně litovala , protože klepal kosu . Promiň . Byly jsme tam asi hodinu a pak šli domů .. Rodiče nebyly doma , tak noční odpoledne u televize s hranolkama a zaplým stromečkem nebylo vůbec špatné . Avšak za chvíli přijeli . Brácha udělal večeři -kuřecí maso s hranolkama a zeleninou . Přivezl mi frisco o které jsem ho požádala , protože jsem ho ještě neměla . Sesttřin černý rybíz mi moc nechutnal , za to brusinka ano . Poté , co mi maminka vrátila klívesnici tu sedím , chatuju s lidmi , dopíjím brusinkové frisco a všem přeji krásné a veselé Vánoce . Abych nebyla pozadu , samozřejmě .. V rádiu mi hraje Adam Lambert a říkám si , že lepší to už snad být ani nemůže ! sarkazmus .. No a i Vám bych chtěla popřát šťastné a veselé Vánoce , spoustu splnených přání a pod stromečkem to , co si přejete ! :)

Pověz , co vidíš ?

21. prosince 2012 v 18:59 | *Léňa |  Everything
Tak mě napadlo , mysl každého člověka dokáže vidět jednu věc zůznými způsoby .
Co vidíte v tomto obrázku VY ?

Tip : Jak zabalit vánoční dárek

19. prosince 2012 v 20:27 | *Léňa |  Everything
Když jsem před chvílí začala bylit dárky ( a že už je mám hotové ) , napadlo mne , že je zabalím jinak , než klasicky omotat stužkou . Je to zábavnější , originálnější a myslím , že lidé to ocení .
Potřebuješ : balící papír , stužku , nůžky , tavící pistoli (popř.lepidlo)
1) Vystřihni si s balící papíru čtverec ( dle tvého vkusu na dárek ) a vytvoř z něho harmoniku .
2) Harmoniku dáš k sobě , aby vznikl jeden pruh a přehneš ho vejpůl . Zhruba uprostřed proužku , kde by se proužek měl dotýkat s tím druhým , naneseš lepidlo a slepíč ho s protilehlým proužkem .
3) Naneseš lepidlo na spodní stranu nejspodnějšího proužku a přilepíš už jen tam , kam potřebuješ . + ze stužky vyrobíš malou mašličku , ktereou přilepíš tak dle potřeby .
Snad se návod a nápad líbí . Good Luck everybody !

'Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? '

17. prosince 2012 v 18:27 | *Léňa |  Weekly topic
Určitě každý z nás má to období , nebo aspoň den , chvíli , hodinu ..kdy potřebuje zmizet z reálného života . Kdy potřebuje jít na místo , kde nikdo jiný není , kde nic neslyší , nevidí , kde nevnímá vše okolo . Kde je sám . Sám nebo s někým , s něčím , co má rád .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Svůj svět , kde jsi jeho pánem . Kde je všechno podle Tebe . Tvůj život , který si řídíš , tvoje mysl , kterou hledáš , tvoje náruč otevřená . Často v tomto stavu přemýšlíme o věcech , které byly , o vzpomínkách , které bychom nejradši vymazali nebo na které mnohdy rádi vzpomínáme ; přemýšlíme o věcech , které si přejeme , aby se staly . Naše mysl je mocná a často dokáže vykouslit neuvěřitelnou představu , která nám lichotí..nebo naopak nás rozbrečí .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Svůj život v jedné kapce stíkající ti po tváři , svůj život na jednom papíře černobílé namalovaný , svůj život , který bys nejraději hodil hlavu..Svůj žiot vykouzlící ti úsměv na lících , tvůj život na plátně olejovými barvami vymalovaný , svůj život milující .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Vidím svůj svět , své přátele , rodinu , školu , vzpomínky . Najdu zde vzpomínky , které bych nejraději vymazala a které bych nejraději , aby se nikdy nestaly , ale najdu zde také vzpomínky , kterých nelituju , vzpomínky , které mi navždy utkví v paměti . Najdu zde své pravé přátele , kterým důvěřuji , ale i ty nenávistivce . Avšak ne nadarmo se říká 'Chybami se člově
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš TY ?

'Noční tvorové'

16. prosince 2012 v 17:51 | *Léňa |  Weekly topic
Silnice němá přede mnou ,
hluché nebe nade mnou ,
kolem mne i vítr bez citu ,
ani hořkou chuť života neminu .

Temná noc začíná ,
noční život obžívá ,
já probouzím se ze spánku ,
ostatní usínají do spánku .

Snažím se být on ,
ona , či onen ,
jen tento vyhasíná plamen .
Plamen nenávisti ,
Plamen nočního tvora ,
tvoje nejčernější je má nora .

Spi dál ,
spi klidně ,
tvoje tvář , tak sladká ,
je v tom nevinně .