Ohlédnutí 2012

30. prosince 2012 v 20:01 | *Léňa |  Diary
Někdy bych si přála být kouzelná víla , která mávnutím ruky zpraví to , v čem udělala chybu , která mávnutí ruky změní svět jen na dobře , která... Mohla bych o tom klábosit celou věčnost , ale .. Kdyby nebylo zlo , nebylo by dobro . Kdybychom nedělali chyby , neponaučili bychom se z nich . a z chyb a ponaučení se jako každoročně stal rok i tento . Když se pak zpětně vracím , byly momenty , které bych nejradši vymazala z paměti , ale byli i takové , na které budu nadosmrti vzpomínat ! Nejtragičtější období bylo asi léto , ve kterém jsem poznala nového člověka , kterého bych nejradši neznala . Ale 'poznala' jsem i člověka , se kterým se doteď vídáme a tohohle vážně nelituju . Viď J Bylo to celkem zajímavé léto a díky pár dním , kterým jsem byla přiopilá , je ještě horší..
Nastal školní rok a ze mě se stal deváťák . Nedá se říct , že bych z toho byla přímo nadšená , protože ti , co minulý rok odešli , nejen mně chybí . Navíc na nás dopadá spousta povinností jako je hlídání mladších ročníků , chodit za čerty , mikuláše a anděli , zorganizovat školní ples , připravit občerstvení na mik. besídku atd atd ..Nebaví mě to :D
Nastalo září a já se sestrou jsme letěli do Řecka na ozdravný pobyt . Až na vedoucí to tam bylo úžasný a díky němu jsem tam potkala spoustu nových lidí a mezi nimi i kamarádku , které si vážím . (Kdo můžete , zkuste se přihlásit ) . a můj život začíná být opět nudný . Stereotyp . Často si říkávám , jestli to bude takhle nadále nebo se změní k lepšímu ?!
A jak hodnotíte tento rok Vy ? :)
Ta i Vám , milí čtenáři , bych chtěla popřát všechno nejlepší , hodně štěstí , zdraví a co nejvíce splněných snů do roku 2013 :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

Click.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama