Recenze : Méďa Ted , Temné stíny , Ďábel nosí pradu

11. prosince 2012 v 20:57 | *Léňa |  Everything
Tyto 3 filmy jsem si stáhla , protože jsem nemocná a chtěla jsem se na něco podívat a tyto filmy měli dobrý ohlas . hlavně komedie Méďa Ted , o kterém jsem nejen četla , ale i moji přátelé mi říkali , že je to skvělá komedie , nemohla jsem odolat . Temné stíny je (rádoby) horor s hlavním hrdinou vmpírem Barnabášem ( Johnny Depp ) . A Ďábel nosí pradu je sice trochu starší film ( 2006 ) , ale v dobrém hereckém obsazení . Meryl Streep a Anne Hataway v roli Andrey . Film se odehrává v módní branži .


MÉĎA TED
Méďa Ted je komedie o chlápkovi , který , když byl malé dítě , přál , aby jeho medvěd , kterého na Vánoce dostal , mluvil . DDalší ráno se probudí a medvěd stojí naproti němu a mluví . Vezme ho dolů k rodičům a ti celý vyděšení křičí , že 'ta věc' musí z domu . Nakonec si ho nechávají . Medvěd se stává hvězdou po celém světě . A jak to tak bývá , i on zkončil u drog . Společně s Johnem během filmu kouří trávu a vodní dýmku . John má přítelkyni Lori . Nejen ji ten medvěd začíná štvát , proto mu John oznamuje , že si musí najít nové bydlení . I s dlouhým rozdýcháváním si ho nachází , avšak moc dlouho tam nepobyde . Jednoho dne k němu přijde otec se synem , že Teda koupí , John odmítá , proto si na teda počkaj a ukradnou ho . Syn s ním zle zachází a utrhne mu uchu . zavolá Johnovi a ten ho zachraňuje . Když se pokoušejí sešít , umírá . Co by to ale byla přítelkyně , která byla enchala přítele na holičkách . Přeje si , aby znovu žil a to se taky stane . nuže , přátelé navěky se neříká nadarmo .
DOPORUČUJI !


TEMNÉ STÍNY
Tohle by měl být horor . Ale podle mě to je spíš rádoby náhražka hororu , protože jsem se víc smála než bála . V hlavní roli je vampír Barnabáš (Johnny Depp ) , který byl 2 století uzavřen v rakvi a kterého vyhrabali dělníci , když kopali jámu . Samozřejmě pak všem vysál krev . Ten se vrací do svého sídla , kde odjakživa sídlila jejich rodina . O tom , že je to vampír ví pouze 3-4 lidi , na konci příběhu se to dozvídají všichni . Barnabáš se vrací , ale se pomstil čarodějnici , která žárlila na jeho ženu ( jeho žena pod hypmnózou skončila z útesu do vody a barnabáše proklela ve vampíra ) . Také zde hraje Victorie -chůvá chlapce . Do té se Barnabáš zamiluje , protože v ní vidí svou zesnulou ženu . Děj se zamotává a čarodějnice se ho snaží svést , protže jinak zaplatí cenou , kterou už jednou zaplatil . Smrtí další jeho milované . Když se dozvídá , že psychiatrička jeho tranfuze rkve využívá k tomu , aby se stala vampírem , zabíjí ji . Nakonec se na konci všechno zamotává . Konec filmu se nedal moc vnímat . Akorát si pamatuji , že přijela policie , že hořel dům a Barnabáš a čarodějnice se prali . Ta nakonec umírá .
MYSLELA JSEM SI , ŽE PODLE UVEDENÝCH RECENZÍ BUDE LEPŠÍ . ČEKALA JSEM MNOHEM VÍC .

ĎÁBEL NOSÍ PRADU
Adrea je chudé děvče , které rádo novinaří . Má milujícího přítele a přátele , kterým se se vším svěřuje . Jednou našla , že do jednoho z nejlepších módních časopisů RUNWAY se hledá 'druhá asistentka' pro Mirandu Priestly . Avšak Andrea vůbec netuší , co to je Runway a už vůbec , kdo to je Miranda . Když přichází , všichni si říkají , co to má znamenat , že ta holka nemá o módě ani ponětí . Miranda jí skoro nevěnuje pozornost , nakonec jí Andrea řekne , že možná není jako ony...Když odchází , první asistentka se pro ni vrací a vede ji k Mirandě , která ji pro tu práci bere . Pro tuhle práci by jiné vraždili . Po nějaké čase tu práci nezvládá a chce se na ni vykašlat , protže to je Andreo sem , Andreo tam . Žije s ní víc než se svým přítelem . Andrea se mění před očima . Stává se z ní stejná holka , jako z ostatních . Mění se před očima . Samé luxusní značky-Dior , Dolce&gabanna..Je z ní nádherné děvče , ale její přítel ji jakoby nezná . Tohle není ona , kterou zná . je jiná. Uznávají to i její přátelé . Na jednom večírku je i její kamarádka , která vidí , jak jí políbil jiný muž . Vytýká jí to . Tohle není ta Andrea se kterou byla sranda . Tohle je snobec , který se chodí abvit jen z těma 'z vrchu' . Tu to přestává bavit a po konci týdnu v Paříži končí . Jde na pohovor do jedné šéfredakce a tam jí říkaj , že se ptali na názor Mirandy . Ta jim odvětí , že jestli ji nepřije , bude idot ..
NA TO , ŽE ROMANTICKÝ FILMY A FILMY TOHOHLE TYPU NEMUSIM , SE MI TENHLE LÍBIL .
Tak co , zaujal Vás aspoň jeden ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama