'Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? '

17. prosince 2012 v 18:27 | *Léňa |  Weekly topic
Určitě každý z nás má to období , nebo aspoň den , chvíli , hodinu ..kdy potřebuje zmizet z reálného života . Kdy potřebuje jít na místo , kde nikdo jiný není , kde nic neslyší , nevidí , kde nevnímá vše okolo . Kde je sám . Sám nebo s někým , s něčím , co má rád .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Svůj svět , kde jsi jeho pánem . Kde je všechno podle Tebe . Tvůj život , který si řídíš , tvoje mysl , kterou hledáš , tvoje náruč otevřená . Často v tomto stavu přemýšlíme o věcech , které byly , o vzpomínkách , které bychom nejradši vymazali nebo na které mnohdy rádi vzpomínáme ; přemýšlíme o věcech , které si přejeme , aby se staly . Naše mysl je mocná a často dokáže vykouslit neuvěřitelnou představu , která nám lichotí..nebo naopak nás rozbrečí .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Svůj život v jedné kapce stíkající ti po tváři , svůj život na jednom papíře černobílé namalovaný , svůj život , který bys nejraději hodil hlavu..Svůj žiot vykouzlící ti úsměv na lících , tvůj život na plátně olejovými barvami vymalovaný , svůj život milující .
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš ? Vidím svůj svět , své přátele , rodinu , školu , vzpomínky . Najdu zde vzpomínky , které bych nejraději vymazala a které bych nejraději , aby se nikdy nestaly , ale najdu zde také vzpomínky , kterých nelituju , vzpomínky , které mi navždy utkví v paměti . Najdu zde své pravé přátele , kterým důvěřuji , ale i ty nenávistivce . Avšak ne nadarmo se říká 'Chybami se člově
Zavři oči a otevři mysl . Co vidíš TY ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

Click.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama